Як зробити швидкий доступ до дисків з панелі завдань

Для багатьох панель задач є місцем для швидкого запуску програм або для швидкого доступу до певного місця на комп'ютері. У Windows 10 ми не можемо взяти і просто закріпити локальні диски на панелі завдань, але це можливо через створення ярлика. Давайте розберемо, як закріпити локальні диски на панелі завдань.

диск на панелі завдань

Як зробити відображення дисків на панелі завдань в Windows 10

Крок 1 . Відкрийте провідник (Цей комп'ютер) і натисніть правою кнопкою миші на локальному диску, який хочете закріпити в панелі завдань, і виберіть " Створити ярлик ". У вас може бути попередження, натисніть "Так", щоб помістити ярлик на робочий стіл.

створити ярлик локального диска

Крок 2 . Знайдіть ярлик на робочому столі і натисніть по ньому правою кнопкою миші, обравши " Властивості ".

Властивості ярлика локального диска

Крок 3 . У вкладці "Ярлик" знайдіть пункт "Об'єкт" і вставте в самий початок слово explorer . Між словом і буквою локального диска повинен бути пробіл. Натисніть OK.

додати слово explorer в ярлик

Крок 4 . Як ви можете помітити, іконка стало звичайною папкою провідника. Замінимо її. Перейдіть назад в властивості ярилка і нижче натисніть на " Змінити значок ". У новому поставте новий шлях C: \ Windows \ system32 \ imageres.dll, виберіть іконку для диска і натисніть OK.

змінити іконку диска

Крок 5 . Тепер натисніть правою кнопкою миші по ярлику (диску) і виберіть " Закріпити на панелі завдань ". Тепер у вас швидкий доступ до локальних дисків. Ви можете переміщати іконку в будь-яку сторону панелі завдань, навіть закріпити в треї, біля годинника.

закріпити диск на панелі завдань