Помилка VT-x is not available (verr_vmx_no_vmx) в Windows 10

Помилка vt-x is not available (verr_vmx_no_vmx) з'являється, коли користувач запускає віртуальні машини за допомогою VirtualBox на Windows 10. Винуватцем цієї помилки можуть бути кілька причин: не включена віртуалізація в BIOS, включений Hyper-V, включена ізоляція ядра, Avast може відключити віртуалізацію.

vt-x is not available (verr_vmx_no_vmx)

1. Відключити Hyper-V

Ця найпоширеніша помилка, коли користувач при включеному Hyper-V використовує і VirtualBox або будь-яку іншу сторонню програму як Docker. Справа в тому, що, якщо включена вбудована віртуальна машина Hyper-V, то вона відключає віртуалізації для VirtualBox.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть нижче команди:

  • dism.exe /Online /Disable-Feature:Microsoft-Hyper-V
  • bcdedit /set hypervisorlaunchtype off

Перезавантажте ПК і подивіться з'являється помилка vt-x is not available (verr_vmx_no_vmx) при запуску віртуальних машин.

Disable Feature Microsoft HyperV

2. Avast

Якщо у вас стоїть сторонній антивірус як Avast, то вам ну; але вимкнути в параметрах антивіруса " Включити віртуалізацію з апаратною підтримкою ".

включити віртуалізацію з апаратною підтримкою в AVAST

3. Ізоляція ядра

Ізоляція ядра це параметр безпеки вбудованого антивіруса в Windopws 10. Відомо що включена ізоляція ядра конфліктує і створює багато проблем пов'язаних з віртулізаціей.

Відкрийте захисник Windows і перейдіть " Безпека пристрою "> " Відомості про ізоляцію ядра "> і переконайтеся, що параметр " Цілісність пам'яті " виключена . Перезавантажте комп'ютер, щоб застосувати зміни.

Якщо у вас цілісність пам'яті було включено і ви не можете відключити, то зверніться до цього керівництву , останнього способу.

цілісність пам'яті в безпеки Windows

4. Віртуалізація в BIOS

Якщо вище способи не допомогли виправити помилку vt-x is not available (verr vmx no vmx) при запуску віртуальних машин в Windows 10, то швидше за все віртуалізація відключена в BIOS на рівні ядра процесора і її потрібно включити .

Зайдіть в BIOS або UEFI і включіть параметр віртуалізації. Так як BIOS у всіх різний і параметр може називатися по різному, то раджу скористатися Google або Yandex картинками. Наприклад, у вас материнська плата Asus, то просто напишіть в пошуку " Як включити віртуалізації в BIOS Asus ".

Включити віртуалізацію в BIOS