Як прискорити Microsoft Edge з секретними настройками

Більшість користувачів браузера Chrome або Yandex знайомі з прапорами настройками, які дозволяють вам отримати доступ до експериментальних налаштувань і - при правильному налаштуванні допомогти поліпшити ваш перегляд і вирішити ряд проблем, як чорний екран в браузері. Можливо ви не знаєте, що Microsoft Edge також включає меню прапорів. Це відкрито не рекламується. Microsoft природно не хоче, щоб люди міняли настройки, які могли б привести до збою їх системи. Але з невеликим керівництвом ви можете стати майстром прапорів Edge. Як і у випадку з Chrome, якщо ви зміните правильні настройки, ви помітите значний поштовх у вашому серфінгу. Давайте подивимося кілька прихованих налаштувань, які поліпшать ваш браузер Edge.

Важливо: Мова йде про старий Edge, який був в Windows 10 до версії 2004.

Як отримати доступ до налаштувань Flags в браузері Edge

  • Щоб відкрити меню прапорів в Microsoft Edge, запустіть браузер, введіть about: flags  в адресний рядок і натисніть  Enter.
  • Коли меню відкриється, ви побачите тільки два розділи:  Параметри розробника  і  Перегляд стандартів . Щоб отримати доступ до повного списку прапорів, натисніть  Ctrl + Shift + D і з'являться додаткові параметри прапорів.

Попередження:  Налаштування в меню прапора є експериментальними і в першу чергу націлені на розробників. Таким чином, вони можуть працювати не так, як рекламуються, і можуть зникнути без попередження. Дійте на свій страх і ризик.

Вхід в прапори Edge

1. WebRTC

WebRTC - це проект з відкритим вихідним кодом, який дозволяє веб-сайтам здійснювати аудіо та відеозв'язок в режимі реального часу з використанням тимчасової (P2P) зв'язку. Консорціум World Wide Web (W3C) відповідає за стандартизацію. У широкому сенсі це дозволяє використовувати голосові виклики, відеочати, спільне використання файлів P2P і інші пов'язані з ними дії без необхідності використання плагінів або сторонніх додатків. З точки зору споживача, у нього є один недолік. За замовчуванням ваш IP-адреса відображається всім, хто підключений до вас.

  • Якщо ви перейдете в " Параметри розробника "> " Приховати мій локальний IP-адресу при використанні підключень WebRTC ", ви зможете швидко усунути цей недолік.

webrtc в браузері EDGE

2. Швидкий старт TCP

TCP Fast Open - це розширення протоколу TCP. Простіше кажучи, TCP - це веб-стандарт, який дозволяє додаткам на вашому комп'ютері встановлювати і підтримувати з'єднання з мережею. Це гарантує, що обмін байтів є надійним і безпомилковим. TCP Fast Open прискорює TCP-з'єднання за допомогою криптографічного файлу cookie для обміну даними під час первісного рукостискання TCP. Він відтинає первісну затримку. До тих пір, поки клієнт і веб-сервер підтримують TCP Fast Open, ви побачите, що завантаження веб-сторінок буде на 10 відсотків швидше. У деяких звітах навіть стверджується, що поліпшення можуть досягати 40 відсотків.

  • Щоб назавжди включити TCP Fast Open, відкрийте " Діагностика"> "Мережа"> "Включити TCP Fast Open"  і виберіть " Завжди включено"  в спадному меню.

Включити TCP Fast Open

3. Візуалізація дросселирования

Візуалізація дросселирования - це перший з двох прапорів JavaScript, на які ми подивимося. JavaScript поряд з CSS і HTML є одним з трьох основних мов, які використовуються в веб-дизайні. Це дозволяє веб-сторінкам бути інтерактивними. Виверт в тому, що активний JavaScript може стати значним виснаженням вашого акумулятора на ноутбуці або планшеті. Одним з рішень є включення вкладки демпфірування рендеринга.

  • Перейдіть в розділ "Діагностика"> "JavaScript"  і  поставте  галочку поруч з " Дозволити регулювання конвеєра обробки для оптимізації витрати заряду батареї " для збільшення терміну служби батареї.

Дозволити регулювання конвеєра

4. Малопотужні Виберіть

Другий прапор JavaScript, який варто згадати, є режимом малої потужності для фонових вкладок. Це поліпшить продуктивність вашої активної вкладки. Тонка настройка особливо корисна при роботі з погано виконаними сторінками. Занадто багато сайтів поставляються з оголошеннями з важкої рекламою і нескінченними сценаріями аналітики. Цей параметр обмежує обсяг потужності процесора, що виділяється для цих вкладок, тим самим прискорюючи перегляд і покращуючи термін служби батареї.

Майте на увазі, що настройка може мати несприятливі наслідки для вкладок, які повинні запускати великі фонові процеси. Наприклад, ви можете виявити, що повідомлення затримуються або синхронізація відбувається не так швидко, як ви очікуєте.

  • Щоб включити прапор, перейдіть на  вкладку "Діагностика"> "JavaScript"> "Дозволити перевести фонові вкладки в режим низького споживання енергії".

Дозволити перевести фонові вкладки

5. Відключити список сумісності Microsoft

Ще багато існує веб-сайтів, які використовують старі технології. Ви будете натикатися на них іноді. Щоб побачити приклад того, що я маю на увазі, подивіться один сайт з 90-их - президентська компанія Боба Доула. Якщо базова технологія дуже стара, сучасні веб-браузери не зможуть відображати вміст. Щоб боротися з цією проблемою, Microsoft розробила "список сумісності". Якщо сайт включений в список, Edge буде адаптувати код, щоб він міг відображати сторінку. Але в цьому списку виникають питання. Наскільки це актуально? Чи перевіряє Microsoft сайти на наявність оновлень? І що станеться, якщо сторінка була оновлена, але все ще знаходиться в списку? Якщо Ви не хочете використовувати список сумісності без необхідності, то деякі елементи сторінки можуть відображатися неправильно.

  • Щоб відключити цей список, перейдіть в розділ " Параметри розробника " > " Використовувати список сумісності Майкрософт ". Я думаю в російській сегменті немає майже таких сайтів і її можна відключити, щоб зберегти ресурси комп'ютера.

Список сумісності Microsoft

Як скинути прапори в Edge

Ви потрапили в халепу? Якщо один з прапорів, які ви включили, викликав проблеми, але ви не знаєте який з них винен, найпростішим рішенням є скидання всіх прапорів до їх стану за замовчуванням і запуск заново. Скинути прапори легко.

  • Увійдіть в меню прапорів ввівши about: flags  в адресному рядку браузера Edge, і просто натисніть кнопку " Скинути все прапори за замовчуванням " у верхній частині вікна.

Скинути все прапори в браузері Edge за замовчуванням