Виправити код помилки 0x800c0005 в Windows 10 і Xbox

Код помилки 0x800c0005 можна зустріти в Windows 10 при різних сценаріях: при спробі встановити .NET Framework 4, установці очікує поновлення Windows або завантаженні оновлення. Також, цю помилку можна зустріти в Xbox One при установки гри або при спробі завантажити оновлення гри. Незалежно в кокам сценарії ви зустріли помилку 0x800c0005, рекомендую виконати всі пункти по порядку. Також, точне знаходження параметрів в Xbox One я не зможу показати через відсутність консолі, але ви можете самостійно знайти ці параметри. Способи до Xbox One знаходяться в коні 4 і 5.

1. Відключити сторонній брандмауер

Винуватцем цієї помилку в Windows 10 був помічений сторонній брандмауер, який зазвичай входить в сторонній антивірусний пакет. Якщо у вас встановлений сторонній антивірус, то його брандмауер може блокувати мережевий доступ до серверів і відповідно буде з'являтися помилка 0x800c0005. Важливо розуміти, що просте відключення стороннього антивіруса на деякий час не допоможе, так як вбудований в нього брандмауер буде працювати з заданими сценаріями. В цьому випадку, рекомендую повністю видалити сторонній антивірус, після чого перезавантажте ПК і перевірте, чи вирішено проблему.

2. Перереєстрація DLL

Якщо помилка 0x800c0005 з'являється при спробі встановити .NET Framework 4 або встановлюється оновлення Windows 10 , то за словами Microsoft, причина може бути в DLL файлах (Softpub.dll, Wintrust.dll, Initpki.dll), які не зареєстровані в системі і Windows 10 не може їх використовувати для правильної роботи.

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команди нижче, щоб зареєструвати ці DLL файли в системі.

 • regsvr32 Softpub.dll
 • regsvr32 Wintrust.dll
 • regsvr32 Initpki.dll

Перезавантажте систему.

regsvr32 Softpub.dll

3. Скидання компонентів поновлення

Якщо помилка 0x800c0005 з'являється при спробі встановити очікують поновлення в Windows 10, то старі файли залежностей поновлення можуть конфліктувати з новими. Це легко виправити за допомогою автоматичного створення нових каталогів. Для цього, запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть наступні команди по порядку, які зупинять служби, щоб вони нам не заважали в подальших для створення каталогів.

 1. net stop cryptsvc
 2. net stop wuauserv
 3. net stop bits
 4. net stop appidsvc

net stop cryptsvc cmd

Як тільки ми зупинили служби пов'язані з центром поновлення, тепер перейменуємо каталоги (папки), які відповідають за оновлення системи. Таким чином, нові папки створяться автоматично за замовчуванням. Вводимо дві команди:

 1. Ren %systemroot%\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak
 2. Ren %systemroot%\system32\catroot2 catroot2.bak

Ren systemroot SoftwareDistribution SoftwareDistribution.bak

Як тільки перейменували папки, потрібно запустити служби, які ми зупиняли на початку. Вводимо команди:

 1. net start cryptsvc
 2. net start wuauserv
 3. net start bits
 4. net start appidsvc

Перезавантажте систему і перевірте, чи усунуто помилка 0x800c0005.

net start cryptsvc

4. Зміна DNS

Винуватцем цієї помилки був DNS адресу. який стояв в автоматичному режимі. Цей метод можна застосовувати для Windows 10 і для Xbox One. Я покажу приклад для Win10.

 • Натисніть кнопок Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві адаптери.
 • Натисніть правою кнопкою миші по мережного адаптера, через який здійснюєте підключення до інтернету, і виберіть " Властивості ".
 • Виділіть одним натисканням миші IP версії 4 (TCP / IPv4) і нижче натисніть на кнопку " Властивості ".
 • Встановіть значення "Використовувати наступні адреси DNS-серверів".
 • Задайте кращий 8.8.8.8 і альтернативний 8.8.4.4 .
 • Встановіть галочку " Підтвердити параметри при виході " і натисніть OK.

настройка DNS від google

5. Xbox One харчування

В консолі Xbox One проблема може бути з мережевою неузгодженістю, яка не скидається автоматично. У цьому випадку, ви просто натисніть кнопку вимикання і утримуйте її поки не згаснути світлодіоди спереду. Коли консоль вимкнулася повністю, від'єднайте харчування з розетки на хвилину, щоб розрядити конденсатори, тим самим скинувши кеш, і включіть все назад. Якщо ви побачите більш довгу анімацію, близько 5 секунд, це означає, що операція пройшла успішно.