Виняток порушення прав доступу в Windows 10

Бувають моменти, коли ми запускаємо будь-яка програма в Windows, то система повертає повідомлення про помилку вказує, що сталося виняток порушення доступу . Цей тип помилки означає, що якась частина коду програми або програми, яке ви намагаєтеся запустити, намагається отримати доступ до захищеного адресою пам'яті і їй було відмовлено в доступі. Щоб вирішити цю помилку, потрібно відключити  Запобігання виконання даних або DEP - Це засіб безпеки windows. Нижче розберемо способи, якщо з'являється помилка виняток порушення прав доступу в windows.

exception access violation

Виправлення помилки виключення порушення прав доступу під час запуску програми в Windows

Спосіб 1 . DEP допомагає захистити наш комп'ютер за допомогою контролю програм, які виконуються для забезпечення використання системної пам'яті в захищеному вигляді. Тому, якщо який-небудь додаток, програма намагається запустити код пам'яті неправильно, засіб DEP автоматично закриває доступ до цієї програми, з додатком. Таким чином, його відключення може допомогти нам в рішення даної помилки "порушення прав доступу", що за умови дана програма або додаток безпечні і не зможуть впровадити вірусний код в систему.

  • Щоб відключити Запобігання виконання даних або DEP, натисніть Win + R і введіть в рядок виконання  control system .
  • Далі в вікні,, зліва натисніть на пункт Додаткові параметри системи .

Вхід в властивості системи Win + r control system

  1. Перейдіть у вкладку Додатково та в розділі швидкодію натисніть Параметри .
  2. Перейдіть на вкладку Запобігання виконання даних і виберіть Увімкнути DEP для всіх програм і служб , окрім вибраних нижче.
  3. Виберіть свою програму або додаток на вказаний виконуваний ".exe" файл, який видає помилку "виключення порушення прав доступу".
  4. Натисніть Застосувати та ОК і запустите свою програму або гру заново, яке видавало помилку.

Додавання програми в виняток DEP

Спосіб 2 . У разі, якщо помилка буде тривати, ми можемо запустити засіб усунення неполадок обладнання . Для цього натискаємо win + R , щоб відкрити вікно "виконати" і введіть наступну команду:

  • %systemroot%\system32\msdt.exe -id DeviceDiagnostic

Засіб усунення неполадок обладнання

  • Натисніть Далі та буде проведена діагностика всіх помилок і неполадок на комп'ютері. Дочекайтеся закінчення процесу до кінця.
  • Якщо вам і це не допомогло, то раджу зайти на офіційний сайт продукту, програми, ігри і оновити до останній версії або скачати для заново чистої установки.

Діагностика та запобігання неполадок на комп'ютері