Помилка 0xa0430721 при установці Chrome, Edge в Windows 10

Код помилки 0xa0430721 з'являється при установці браузерів таких як Google Chrome, Microsoft Edge або Yandex. Всі ці браузери однакові, так як працюють на движку chronium від google, і відповідно способи вирішення будуть однакові для всіх браузерів.

1. Видалити папки з Local

Відкрийте локальний диск C: і натисніть зверху на вкладку вид і встановіть прапорець " Приховані елементи ". Далі перейдіть по шляху C: \ Users \ ІМ'Я \ AppData \ Local і видаліть папку пов'язану з браузером, який видає помилку 0xa0430721 (папки Google, Microsoft, Yandex). Перезавантажте ПК і спробуйте перевстановити браузер.

видалити папки браузерів в local

2. Автономний інсталятор

Завантажте автономний інсталятор Chrome, Edge або Yandex, і натисніть по ньому правою кнопкою миші, після чого виберіть " Запуск від імені адміністратора ". Браузер має встановитися без помилок.

Якщо не допомогло, то завантажитеся в безпечний режим Windows 10, і спробуйте встановити установник від імені адміністратора.

запуск від імені адміністратора автономного утсановщіка Chrome

3. Помилка 0xa0430721 при установці Microsoft Edge

Якщо помилка з'являється в браузері Edge, і вище загальні способи не допомогли, то натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть по шляху:

  1. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\EdgeUpdate\Clients
  2. У лівому стовпчику знайдіть значення {F3C4FE00-EFD5-403B-9569-398A20F1BA4A}.
  3. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і видаліть його.
  4. Перезавантажте ПК і браузер повинен встановитися без помилок.

Видалити значення в реетсре для Edge