Помилка 0x8009002d при вході з використанням PIN або пароля

Помилка 0x8009002d виникає при спробі увійти в комп'ютер після його виходу з режиму сну або глибокого сну за допомогою PIN-коду або пароля, а також при зміні PIN-коду. Якщо ви отримуєте цю помилку, перше, що вам потрібно зробити, це перезавантажити комп'ютер пару раз і подивитися, чи зникне помилка. Якщо немає, то розберемо, як виправити код помилки 0x8009002d в Windows 10.

Виправити код помилки 0x8009002d при використанні PIN-коду

1. Видалити та змінити PIN-код або пароль

Можливо, виникли конфліктуючі проблеми з PIN-кодом або паролем, які ви встановили для облікового запису вашого комп'ютера. Таким чином, видалення або зміна PIN-коду або пароля, який ви використовуєте, може виправити цю помилку. Виконайте нижче пункти:

  1. Видалити ПІН.
  2. Перезавантажте комп'ютер.
  3. Встановити новий PIN-код.
  4. Перезавантажте комп'ютер і подивіться.

Якщо при зміні PIN-коду виникають проблеми, то завантажитеся в безпечному режимі і виконайте заново.

Параметри входу, пароль і пін-код

2. Змінити настройки сну

Інший обхідний шлях для цієї помилки - коли ви не дозволяєте вашому комп'ютеру працювати в сплячому режимі. Змініть настройки параметрів електроживлення і переконайтеся, що ваш комп'ютер ніколи не йде в режим сну. Вимкніть сплячий режим, якщо ви його включили. Це означає, що ваш комп'ютер ніколи не перейде в сплячий режим або в режим гібернації, що просто виключить ймовірність виникнення цієї помилки.

Харчування і сплячий режим