Налаштування пристрою зі звуковою для різних програм в Windows 10

Є багато користувачів, які вважають за краще встановлювати різні пристрої виведення звуку для різних програм. Наприклад, можна захотіти встановити 5.1 настройку об'ємного звучання для VLC Media Player, щоб дивитися фільми, а навушники - в якості стандартного аудіо для таких додатків, як Groove Music для прослуховування музики. До сих пір не було простого способу встановити різні пристрої виведення звуку для різних додатків. Але тепер ви можете встановлювати різні аудіо для різних додатків в Windows 10 без допомоги сторонніх додатків. Крім того, ви можете встановити різні рівні звуку для різних додатків. Можливість установки різних аудіопристроїв для різних додатків була впроваджена в Windows 10 April (1803).

Установка різних аудіопристроїв для різних додатків в Windows 10

1 . Перейдіть в Параметри > Система > Звук > зліва перейдіть вниз і натисніть на  Параметри пристроїв і гучності додатків.

параметри пристроїв і гучності додатків

2 . Як ви можете бачити на малюнку нижче, на сторінці відображаються всі поточні програми та ігри. Якщо програма або додаток, для якого ви хочете встановити пристрій виведення звуку за замовчуванням не відображається в списку, переконайтеся, що додаток або програма запущена в даний момент, якщо вже запущена, то запустіть його. Якщо в веб-браузері є кілька вкладок, що відтворюють аудіо, все вкладки будуть відображатися як окремі записи.

  • Щоб встановити пристрій виведення звуку для додатка, виберіть його в списку " Висновок " поруч із записом програми.
  • Ви також можете встановити різні рівні гучності для різних додатків з цієї сторінки. Просто перемістіть повзунок поруч із записом програми, щоб встановити рівень гучності для цього додатка.
  • Наприклад у мене монітор з динаміками. Я налаштував все повідомлення на динаміки моника, а якісний цифровий звук в браузери, для фільмів і музики. Ви можете також встановити різні пристрої введення для різних додатків.

Задати звук для кожного додатка в Windows 10