Як встановити Google Meet на Windows 10

Багато користувачів намагаються завантажити Google Meet для комп'ютера і це фатальна їх помилка, так як для комп'ютера його не існує. Користувачі ризикують завантажити зі сторонніх джерел вірусну програму, замість того, чого не існує в принципі. Я запропоную спосіб, який допоможе використовувати Google Meet на комп'ютері або ноутбуці з Windows 10.

У браузері є така технологія як Progressive Web Apps (PWA), яка переводить сторінки сайту в додатки. Якщо сайт оптимізований під PWA, то можна швидко конвертувати сайт в додатки, але Google Meet не підтримує це в даний момент. Якщо перейшовши на сайт Google Meet, ви виявите в кутку адресного рядка браузера + , то підтримка PWA є. Просто клацніть і дотримуйтесь рекомендацій на екрані. Якщо + немає, то ми підемо обхідним шляхом.

+ PWA

Крок 1 . Відкрийте браузер Google Chrome і перейдіть на сайт meet.google.com. Авторизуйтесь під своїм акаунтом Google. Далі натискаємо на три крапки і вибираємо в меню " Додаткові інструменти "> " Створити ярлик ... ".

створити ярлик Google Meet

Крок 2 . Скопіюйте та вставте в адресний рядок браузера Chrome, наступний URL chrome: // apps / , щоб відкрити параметри додатків. Натискаємо правою кнопкою миші по Google Meet і встановлюємо галочку " Відкрити в окремому вікні ". Також, ви можете видалити звідси додаток, щоб воно не висіло вантажем в браузері або створити новий ярлик, якщо старий буде видалений.

Відкрити Google Meet в окремому вікні

Крок 4 . На робочому столі у вас з'явиться ярлик Google Meet, яке буде запускатися як звичайні додатки. Ярлик ви можете закріпити на панелі завдань або початковому екрані меню пуск.

google Meet веб версія