Знайте шлях кожного запущеного процесу в диспетчері Завдань

Диспетчер завдань є інструментом, який дозволяє мати інформацію про процеси або завданнях, які виконуються на нашому комп'ютері в будь-який час. Це групується по вкладках, в яких ви можете бачити певну інформацію про кожного із запущених процесів, однак у багатьох випадках важко зрозуміти, що являє собою кожний з процесів і який шлях їх установки. Я покажу вам, як можна  дізнатися шлях кожного процесу в диспетчері завдань Windows.

Перше, що нам потрібно зробити, це відкрити диспетчер задач. Для цього просто натисніть комбінацію  клавіш Ctrl + Shift + Escape  або натисніть Ctrl + Alt + Delete, потім натисніть "Диспетчер завдань". Як тільки він відкриється, у нас є кілька способів дізнатися шлях процесу запущеного на комп'ютері або ноутбуці.

Показати шляху всіх процесів в диспетчері Завдань

1. Спосіб . Розберемо найбільш дідівський спосіб. Дізнаємося шлях індивідуально для одного процесу.

  • Відкрийте диспетчер задач  Ctrl + Shift + Escape  і перейдіть у вкладку " Процеси ".
  • Далі натисніть правою кнопкою миші на потрібних вам процесі і в відкрилися меню виберіть " Відкрити розташування файлу ".

Дізнатися шлях процесу в диспетчері завдань


  • У вас відкрився провідник windows з місцем розташування файлу процесу.
  • Натисніть на адресний рядок провідника мишкою один раз і ви дізнаєтеся шлях процесу.

Розташування файлу


2. Спосіб . Ми можемо ще створити окремий стовпець із зазначенням шляху до місцезнаходження файлу в самому диспетчері завдань, що на мій погляд є більш рентабельніше і практичним. Це корисно тим, що наприклад в "диспетчері завдань" у вкладці " Автозавантаження ", немає можливості подивитися індивідуально шлях , як описував вище. З цього і розберемо другий спосіб що робити з такими процесами коли в меню можна відкрити розташування файлу.

Немає відкрити розташування файлу


  • У диспетчері завдань у вкладці наприклад "Автозавантаження" або будь-який інший, яка вам потрібна, натисніть правою кнопкою миші на "Ім'я" і виберіть " Командний рядок ". Після чого з'явиться праворуч стовпець з шляхами всіх процесів до місцезнаходження файлу.

Показати шлях в диспетчері завдань у вкладці автозавантаження