Заборонити запуск програм у фоновому режимі Windows 10

Дозволяючи додаткам працювати у фоновому режимі, коли ви не використовуєте їх, це зручно, але йде з деякими недоліками. З одного боку, фонові додатки можуть відправляти повідомлення, перевіряти оновлення і отримувати інформацію без вашого нагляду. Однак, багато програм, що працюють у фоновому режимі можуть витрачати ресурси вашого комп'ютера і розряджати батарею швидше, якщо це ноутбук. Відключивши їх, ми тим самим зробимо продуктивніше ПК і заощадимо заряд акумулятора ноутбука, планшета. Розберемо в цьому керівництві, як заборонити запуск програм у фоновому режимі Windows 10.

Як запобігти додатки від запуску у фоновому режимі Windows 10

  1. Відкрийте " Параметри ".
  2. Виберіть " Конфіденційність", потім " Фонові додатки " на лівій бічній панелі внизу.
  3. Ви побачите список встановлених додатків, включаючи встановлені додатки. Щоб запобігти запуск в фоновому режимі, переведіть повзунок на  Викл .
  4. Якщо ви хочете заборонити всім додаткам працювати у фоновому режимі, то перетягніть повзунок " дозволити програмам працювати у фоновому режимі"  на Викл .

Примітка: Не забувайте, відключивши пошту, погоду і схожі, ви не зможете отримувати повідомлення і точність погоди в реальному часі.

Таким чином, будь-які додатки, які ви вимкніть, зможуть працювати тільки тоді, коли ви їх відкриваєте. Якщо ви бачите використання великого навантаження диска з процесу WSAPPX, це ймовірно пов'язано з додатками, запущеними у фоновому режимі. Відключення ті, які ви ніколи не використовуєте.

Заборонити запуск додатків працювати у фоновому режимі Windows 10