Як завантажити відео з ВК на комп'ютер і телефон без програм

Напевно, багато хто з вас хочуть завантажити відео з соціальної мережі Вконтакте і зберегти його на комп'ютер або телефон без сторонніх програм і всяких онлайн сервісів. Ці сервіси просто дратують своєю рекламою і перенаправленням на інші сторінки, а деякі, все-рівно пропонують завантажити їх ПО, щоб завантажити відео з ВК. Давайте розберемо два способи, як завантажити відео з ВК для комп'ютера Windows 10 / 8.1 / 7 і мобільного телефону на Android або iPhone.

Як завантажити відео з ВК на комп'ютер Windows 10

Крок 1 . Відкриваємо будь-яке відео в ВК, яке вам потрібно завантажити на комп'ютер або ноутбук. Натискає на "Поділитися", переходимо у вкладку "Експорт" і копіюємо посилання натисканням кнопок Ctrl + C.

копіювати посилання для відео з VK

Крок 2 . Далі відкриваємо нову вкладку в браузері і вставляємо Ctrl + V посилання в адресний рядок. В адресному рядку браузера вам потрібно дописати m. (з крапкою) перед vk.com. Приклад, // m. vk.com/videos-25512527.

мобільна версія Вконтакте

Крок 3 . Тепер у вас з'явиться мобільна версія сайту Вконтакте. Натисніть на порожньому сірому тлі правою кнопкою миші і виберіть "Подивитися код".

Подивитися код з VK

Крок 4 . У вас відкриється бічна колонка з кодом. Вам потрібно знайти vv_bodyі натиснути на треуголний ярличок, щоб развдінуть список коду. Далі розсовуємо ще один рядок и ищем ссылку https на конце которой написано video/mp4. Далее жмем быстро два раза мышкой прямо этому адресу https, чтобы скопировать его. Нажмите Ctrl + C для копирования.

Скачать видео с ВК по ссылке

Шаг 5. Открывает новую вкладку в браузере и вставляем Ctrl + V скопированный URL в адресную строку. У вас откроется ваше видео. Нажмите внизу справа на вертикальное троеточие и выберите "Скачать". Таким образом вы скачаете любое видео с ВК на комп.

Скачать видео с ВК

Скачать видео с ВК на Телефон Android или iPhone

На телефоне Android или iPhone мы пойдет другим путем. Также этот способ подойдет для компьютера. Вам нужно установить Telegram на телефон и через бота можно скачивать любые видео с ВК на сам телефон.

Шаг 1. Открываем телеграм и пишем в поиске @video_vk_bot, далее выбираем ВкВидео бота.

video_vk_bot

Шаг 2. Нажимаем "Старт", чтобы запустить бота и далее он нам выдаст кнопку "Тык" на которую нужна нажать и вставить сразу ссылку от видео из ВК.

запуск бота для скачивания видео из ВК

Шаг 3. Когда вы вставили ссылку от видео из ВК, то она будет выглядеть примерно, как на картинке ниже, и она должна идти после @video_vk_bot, через пробел. Далее просто нажмите на окно с видео, которое появится.

Скачать видео с ВК через телеграм

Шаг 4. Теперь нажмите на горизонтально троеточие в углу видео, и выберите сохранить в галерею. Также можно делится этим видео с telegram, куда угодно.

Скачать видео с ВК на телефон через телеграм