Помилка Intel Optane Memory Pinning в Windows 10

Після поновлення Windows 10 користувач може зіткнутися з помилкою " Intel Optane (tm) Memory Pinning Unable to load DLL" iaStorAfsServiceApi.dll ": The specified module could not be found. (Exception from HRESULT: 0x8 ... ". Помилка з'являється при запуску різних додатків або відразу після завантаження системи.

 Intel Optane Memory Pinning

Intel Optane Memory - інтелектуальна технологія, яка відстежує часто використовувані додатки, документи, відео, аудіо та запам'ятовує їх, коли комп'ютер вимикається або йди в режим сну. Зроблено це для швидкого відгуку. Коли ви заново увімкніть комп'ютер або пробудете його зі сну, все часто використовувані програми будуть запускатися швидше ніж зазвичай. Це свого роду як кеш пам'яті для часто використовуваних програм.

У більшості випадків, помилка пов'язана з драйверами, які йдуть після оновлення Windows 10. Бути точніше, оновлення Windows 10 встановило останні драйвери Intel в системи, в яких було встановлено службове розширення Intel Optane Pinning Service Extension . Підвівши все вище сказане, можна зробити висновок, що помилка в самому додатку.

Як виправити Intel Optane Memory Pinning Windows 10

Крок 1 . Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть і видаліть Intel Optane Pinning Service Extension.

Натисніть Win + R і введіть appwiz.cpl для швидкого входу або зайдіть через панель управління в видалення програм і видаліть все, що пов'язано з Intel Optane . Перезавантажте комп'ютер.

Intel Optane Pinning Service Extension

Крок 2 . Тепер перевіримо чи є розширення від Intel Optane. Натисніть кнопок Win + X і виберіть " Диспетчер пристроїв ". У диспетчері пристроїв розгорніть список " Програмні пристрої " і видаліть Intel Pinning Shell Extensions , якщо воно є. Перезавантажте комп'ютер і помилка більше не буде з'являтися.

програмні пристрої диспетчер

Примітка: Якщо вам потрібно використовувати Intel Optane, або помилка з'являється, то спробуйте встановити останню версію Intel Rapid Storage Technology з офіційно сайту Intel (SetupRST.exe).