Відновити дані, коли ПК з Windows 10 не завантажується

Ваш комп'ютер відмовляється завантажуватися в Windows 10? Ви не можете завантажитися в Windows 10 через проблеми під час запуску? Хочете зробити резервну копію документів, зображень та інших особистих файлів перед перевстановлення або ремонтом установки Windows 10? Існує багато способів резервного копіювання або відновлення даних з не завантажується ПК. Ви можете використовувати Live CD з Linux, використовувати сторонні інструменти, такі як Redo Backup and Recovery, або підключити жорсткий диск або SSD до іншого ПК для резервного копіювання даних. Це все зайве час і метушня, щоб зберегти пару гигов файлів. Якщо ви використовуєте ПК під управлінням Windows 10, ви можете відновити або зробити резервну копію даних з не завантажується ПК без будь-яких проблем. У цьому керівництві ми побачимо, як відновити дані,коли ПК під управлінням Windows 10 не завантажується.

Відновити дані, коли ПК з Windows 10 не завантажується

Важливо:  якщо ви плануєте відновлювати або копіювати дані на зовнішній диск, то перед включенням ПК, підключіть зовнішній USB-накопичувач.

Спосіб 1 . Коли ви завантажуєте ПК і вам видає помилку, то натисніть на " Додаткові параметри ", щоб потрапити в середу відновлення. Якщо ви у вас немає такої кнопки і у вас не видає ніяких помилок, то нижче способи допоможуть Вам потрапити в середу відновлення.

Помилка SrtTrail txt

Крок 1 . Виберіть " Пошук і усунення несправностей ".

Пошук несправностей

Крок 2 . Далі виберіть " Додаткові параметри ".

Діагностика додаткові параметри

Крок 3 . І нарешті запустіть " Командний рядок ".

середовище відновлення командний рядок

Крок 4 . У вікні командного рядка введіть  Notepad.exe і натисніть  клавішу Enter,  щоб запустити програму "Блокнот".

Запуск notepad через CMD

Крок 5 . У вас запуститися програма Блокнот . Натисніть " Файл " і виберіть з контекстного меню " Відкрити ".

Кнопка Відкрити в блокноті

Крок 6 . Натисніть на  цей ПК  і перейдіть до папки або файлу, який ви хочете зробити резервним і перемістіть його на флешку або інший локальний диск на ПК. Обов'язково виберіть знизу " Тип файлів " -> Все файли (*. *) . Після того, як ви скопіювали файл / папку в нове місце, новий файл / папка може не відображатися в місці призначення відразу, так як File Explorer НЕ буде оновлюватися автоматично. Вам потрібно перейти в одну папку вгору, а потім знову відкрити папку призначення, щоб побачити свої дані.

Важливо: Якщо ви натиснете "Документи", "Картинки" та інші папки на лівій панелі, можливо, ви не зможете отримати до них доступ. Замість цього відкрийте "Цей комп'ютер" і перейдіть до папок по шляхах в рядку. Наприклад: C: \ Users \ UserName \ Desktop або C: \ Users \ UserName \ Documents.

Резервна копія даних

Крок 9 . Нарешті, закрийте Блокнот і закрийте вікно командного рядка. Закриття вікна командного рядка призведе вас до екрану " Вибрати параметр" . Натисніть " Відключити комп'ютер" .

Спосіб 2 . Якщо у вас не видає ніяких помилок і не пропонується Вам увійти в середу відновлення, то відмінним рішенням буде потрапити туди через інсталяційний Windows 10. Вам потрібно обов'язково створити флешку з настановної Windows 10.

Крок 1 . Підключіть ваш завантажувальний USB або DVD Windows 10 до комп'ютера, а потім завантажити з завантажувальної флешки, внісши необхідні зміни в BIOS, якщо потрібно.

Крок 2 . Коли ви отримаєте наступне вікно, виберіть свою мову, час і валюту, а також розкладку клавіатури. Натисніть кнопку " Далі" , щоб продовжити. На екрані установки натисніть знизу на " Відновлення системи " і ви потрапите в середу відновлення. Далі необхідно лише дотримуватися, як описано в способі 1 ( Крок 1 - Крок 9 ) .

Відновлення системи при установки Windows 10

Ось такими хитрими обхідними шляхами можна врятувати свої дані в Windows 10. Ви також можете скористатися спеціальними програмами для відновлення даних. Успіхів!