Як додати "Установку CAB" в контекстне меню Windows 10

Файли CAB або Cabinet є пакетами, які в основному випускаються корпорацією Майкрософт і іншими виробниками, в якості джерела автономної установки оновлень Windows і навіть оновлень драйверів. Але багатьом користувачам важко встановити CAB-файли на комп'ютер з Windows 10. Наприклад, у Microsoft є спеціальний сайт, де він окремо викладає поновлення для своїх продуктів і систем Windows. Ви можете просто завантажити певний патч поновлення для Windows 10 / 8.1 / 7 і встановити його. Цей патч буде в форматі .cab. Є багато способів встановити файли .CAB, але ми розберемо самий відмінний - додамо установку CAB в контекстне меню.

Як встановити будь-які оновлення Windows вручну

установка CAB

Додати CAB в контекстне меню для установки

Скористаємося редактором реєстру. Натисніть Win + R і введіть regedit , щоб відкрити редактор реєстру. У реєстрі перейдіть за наступним шляхом:

  • HKEY_CLASSES_ROOT\CABFolder\Shell

Якщо у вас немає папки runas , то натисніть правою кнопкою миші на папці Shell  і " Створити "> " Розділ ". Назвіть нову папку runas .

Створення розділу runas в реєстрі


Далі виділіть зліва папку runas і з правого боку натисніть два рази за значенням (За замовчуванням). Дайте йому значення Установка CAB.

Присвоїти значення Установка CAB


Тепер справа натисніть на порожньому полі правою кнопкою миші і " Створити "> " Строковий параметр " з ім'ям HasLUAShield. Значення має бути порожнім.

Створити порожній строковий розділ HasLUAShield


Натисніть правою кнопкою миші зліва на розділ runas " Створити "> " Розділ " і назвіть підрозділ command.

Створити підрозділ command


Виділяємо зліва підрозділ command і з правого боку натискаємо два рази за значенням (За замовчуванням) і задаємо значення:

  • cmd /k dism /online /add-package /packagepath:"%1"

Запуск установки формату CAB

Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Тепер ви можете легко встановлювати файли cab просто клацнувши по ньому правою кнопкою миші, і вибравши в контекстному меню Установка CAB .