Способи усунення помилки IRQL_GT_ZERO в Windows

Операційна система від Microsoft має багато повідомлень про помилки, деякі відображаються на робочому столі і дають нам продовжити роботу, як інші помилки можуть заблокувати подальшу роботу системи поки не вирішиться проблема. Без сумніву, небезпечними є помилки синього екрану "смерті", які супроводжуються підказками у вигляді коду помилки, дампа пам'яті, щоб було легше усунути проблему і знайти інформацію на сайті microsoft.

Синій екран "смерті", який показує помилку користувачам IRQL_GT_ZERO_AT_SYSTEM_SERVICE  в Windows 7, Windows 8, Windows 10, що призводить до того, що комп'ютер не вимикається раптово. Помилка може бути пов'язана з пристроями комп'ютера  або його драйвер, застарілий драйвер або програмне забезпечення пов'язане з ним.

Якщо ви з тих, хто зіткнувся з помилкою   IRQL_GT_ZERO , вище ви вже змогли прочитати з чим це пов'язано. У зв'язку з цим ми зробимо деякі кроки, щоб спробувати виправити цю проблему.

IRQL_GT_ZERO_AT_SYSTEM_SERVICE

Причини і усунення помилки IRQL_GT_ZERO_AT_SYSTEM_SERVICE в Windows 10

  • Може виникнути через драйверів обладнання, пристроїв. Якщо в USB порти підключені пристрої якісь, то витягніть їх, стосується особливо флешок.
  • Оновлення ваші застарілі драйвера. Ви так само можете перевірити драйвера, якщо ви впевнені, що справа в драйвері і не можете визначити в якому саме.
  • Пошкодження системного реєстру, пов'язаного зі зміною будь-якої шкідливої ​​програми. Справа може бути в програмах оптимізаторів для чищення.
  • Пошкоджені або видалені деякі системні файли. Запустіть командний рядок і введіть sfc /scannow.

Виправити системні файли CMD sfc / scannow

  • Перевірте жорсткий диск на наявність несправностей. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть команду ChkDsk.

Перевірка вінчестера на помилки CMD ChkDsk

  • Діагностика пам'яті може усунути проблему. Введіть в командний рядок mdsched  і запустіть засіб перевірки.

Діагностика пам'яті mdsched

  • Скористайтеся засобом на сайті Майкрософт для виявлення помилки синього екрану.