Виправити помилку DRIVER_POWER_STATE_FAILURE в Windows 10

Помилка DRIVER_POWER_STATE_FAILURE на синьому екрані в Windows 10 з'являється через неправильне драйвера або збою мережі електроживлення пристрою. Наприклад, коли пристрій переходить в сплячий режим і комп'ютер посилає сигнал драйверу, щоб розбудити пристрій, але пристрій не відповідає, і ви отримуєте помилку на синьому екрані. Ймовірними винуватцями помилки є драйвер відеокарти або мережевого адаптера Ethernet / WiFi. З цією проблемою ви також можете зіткнутися після поновлення Windows 10, так як може бути встановлений застарілий драйвер, який пропонує Microsoft зі своїх серверів.

Так як помилка через драйвера, потрібно видалити старий і встановити новий, скачавши його з сайту виробника. Але врахуйте той момент, що, якщо у вас мережевий адаптер Intel, а ноутбук Asus, то ви повинні зайти на сайт виробника Asus, а не Intel, і завантажити останню версію драйвера для мережевої карти. Також, перевіримо схему електроживлення, щоб відключити її для пристрою, який входить в сплячий режим і не може повернутися. У цій інструкції про те, як виправити помилку DRIVER POWER STATE FAILURE в Windows 10.

BSOD DRIVER_POWER_STATE_FAILURE в Windows 10

Виправити помилку DRIVER_POWER_STATE_FAILURE

У вас можуть бути два варіанти подій, це коли ви можете завантажитися на робочий стіл і коли помилка циклічна, з'являється весь час при запуску ПК. У другому випадки вам доведеться завантажитися в безпечний режим або створити настановну флешку з Windows 10 і завантажитися через неї.

Натисніть меню "Пуск" і затисніть лівий Shift на клавіатурі, далі мишкою натисніть " Виключення " і " Перезавантаження ", щоб завантажитися в безпечний режим.

Безпечний режим з робочого столу

Не можуть завантажитися на робочий стіл Якщо ви не можете завантажитися на робочий стіл при включенні ПК, так як синій екран в циклі, то створіть установчу флешку з Windows 10 і через неї завантажитеся в додаткові параметри і завантажитися в безпечному режимі.

Відновлення системи при установки Windows 10

1. Видалити драйвера і встановити нові

Коли завантажилися на робочий стіл, натисніть поєднання клавіш Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб швидко відкрити диспетчер пристроїв. Якщо у вас в списку будуть відображатися пристрої з жовтим знаком оклику, то проблема в цьому драйвері. Вам потрібно його видалити і завантажити новий з сайту виробника пристрою. Якщо немає такого попередження, то видаліть і обновіть наступні драйвера:

  • відеоадаптери
  • Мережеві адаптери
  • Звукові, ігрові та відеотехніка .

Оновити неправильні драйвера

2. Змінити електроживлення для пристрою

Натисніть кнопок Win + R і введіть powercfg.cpl, щоб швидко відкрити схему електроживлення. Натисніть праворуч на " Налаштування схеми електроживлення ".

настройка схеми електроживлення


У новому вікні виберіть " Змінити додаткові настройки живлення ".

Змінити додаткові настройки живлення


Знайдіть такі пункти: PCI Express , Параметри безпроводового і Intel (R) Graphics Settings . Змініть їх налаштування, вибравши всюди максимальну продуктивність в спадному меню або відключивши , якщо у вас є опція економії під ними.

Відключити живлення PCI express