Пропали контакти людей в Windows 10

Ви також зіткнулися з відсутністю контактів людей на комп'ютері після поновлення Windows 10? Багато користувачів скаржаться, що раптово все їх номери пропали в додатку "Люди" або доступні тільки певні контакти. Нещодавно Microsoft включила кілька нових додатків, які дозволяють вам спілкуватися з сім'єю і друзями. Одним з таких додатків є People Hub, репозиторій різних функцій в Windows 10. Ця програма з синхронізацією "Люди" може зберігати адреси електронної пошти, контактні дані, такі як домашній телефон, офіс, інші ідентифікатори, і найголовніше, номери телефонів людей.

Так як у мене мобільний телефон від Microsoft у мене і там пропали всі контакти, я витратив би куди більше часу, якби контакти пропали тільки в Windows 10, а не в моєму мобільному. Я швидко розібрався з телефоном, що допомогло швидко вирішити проблему в Windows 10.

Примітка: Спосіб не є постійним і природним, але мені він допоміг відновити втрачені контакти в додатку "Люди" після оновлення Windows 10 Fall creators update. 

Що робити? Як виправити? Якщо пропали контакти людей в Windows 10

Я знайшов обхідний шлях примусової синхронізації, якщо контакти пропали в додатку. Через проблеми з вихідними кодами, адресна книга може не відображатися на вашому комп'ютері. Ви можете усунути цю проблему, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

  • Наберіть в " Пошуку " Windows " Люди " і відкрийте програму.

Запуск програми Люди


  • Натисніть знизу на шестірню "Параметри", щоб відкрити налаштування програми.

Додаток Люди параметри


  • Виберіть вашу основну обліковий запис, натисніть на ній правою кнопкою миші і Синхронізувати .

Примусова синхронізація контактів