Lazy Loading: Що таке лінива завантаження?

Лінива завантаження відома як завантаження на вимогу. Lazy Loading це методика оптимізації інтернет-контенту. Цей метод передбачає, що замість завантаження всієї веб-сторінки і її рендеринга за один раз, завантажує і відображає веб-сторінку повільно при скролінгу. Наприклад, ви напевно виділи такі сайти, коли гортає вниз, то контент завантажується разом з прокруткою, це і є Lazy Loading (лінива завантаження). Точніше кажучи, це практика затримки ініціалізації ресурсів до тих пір, поки вони дійсно не будуть потрібні для підвищення продуктивності і економії системних ресурсів. Це дозволяє уникнути непотрібного виконання коду. WordPress, одна з провідних веб-платформ для блогів, пропонує рішення для відкладеної завантаження під назвою Infinite Scroll. Однак якщо ви відкриєте браузер з декількома відкритими закріпленими вкладками,вміст кожної вкладки не буде завантажуватися, поки ви не натиснете на неї. Якщо ви вважаєте це невідповідним, спробуйте відключити "ледачу завантаження". На відміну від традиційного підходу, деякі користувачі включаютьLazy Loading в своїх браузерах для зображення . Це прискорює завантаження веб-сайту, економить трафік і дозволяє користувачам по-справжньому безперебійно працювати в Інтернеті, особливо. коли завантажується багато зображень на веб-сайті.

Як включити або відключити Lazy Loading в браузерах

Вище ви дізналися недоліки і переваги ледачою завантаження. Тепер розберемо, як вмикати та вимикати її в браузерах. Особисто я, використовую її на ноутбуках з 3G інтернетом, що є розумним застосуванням функції Lazy Loading.

1. Firefox

Відкрийте браузер і в адресному рядку введіть about: config, наж міте Enter. Коли з'явиться повідомлення з попередженням, натисніть " Я приймаю на себе ризик " і продовжите. Далі в вікно пошуку введіть browser.sessionstore.restore і з виданого в пошуку, вам потрібно натиснути правою кнопкою миші на browser.sessionstore.restore_on_demand і вибрати Переключити . Перезапустіть браузер.

Lazy Loading Firefox

1. Chrome і Yandex браузер

Ці два браузера однакові, точніше Yandex браузер побудований на Chrom браузери. Щоб відключити або включити Lazy Loading в Chrome або Yandex, вам потрібно активувати два прапора. Просто скопіюйте нижче прапори по черзі і вставте в адресний рядок браузера Chrome або Yandex браузера:

  1. chrome: // flags / # enable-lazy-image-loading
  2. chrome: // flags / # enable-lazy-frame-loading

Далі виберіть, що ви хочете:

  • Default - за замовчуванням.
  • Enabled - Включити.
  • Disabled - Припинити.

Перезапустіть браузер.

Lazy Loading Chrome