Помилка 0xc0000428 на синьому екрані Windows 10

Помилка 0xc0000428 на синьому екрані найчастіше з'являється при оновленні з Windows 8 до Windows 10. Також, вона може з'явиться, якщо при установці оновлень ви різко вимкнули комп'ютер. Давайте розберемо, як виправити код помилки 0xc0000428, який несе в собі коментар " Неможливо перевірити цифровий підпис ".

BSOD 0xc0000428

Виправити помилку BSOD 0xc0000428 при запуску Windows 10

Виконайте нижче способи без настановної флешки, якщо нічого не буде виходити, то потрібно створити настановну флешку з Windows 10. На етапі установки потрібно натиснути знизу на " Відновлення системи ", щоб потрапити в додаткові параметри завантаження.

Відновлення системи при установки Windows 10

Спосіб 1 . При появі помилки 3 і більше разів, вас автоматично перекине в додаткові параметри. Якщо не перекидає, то вимкніть і увімкніть комп'ютер 3 рази, доходячи до завантаження на робочий стіл. У додаткових параметрів виберіть " Відновлення при завантаженні ".

Відновлення при завантаженні

Спосіб 2 . Відключимо цифровий підпис під час запуску Windows 10. Для цього в додаткових параметрах виберіть " Параметри завантаження ".

параметри завантаження

Далі натисніть F7 , щоб відключити обов'язкову перевірку підпису драйверів . Якщо помилка після способу пропаде, то причина в драйвері. Швидше за все ви завантажили неофіційний драйвер.

Не перевіряти підписи драйверів

Спосіб 3 . Пошкоджені завантажувальні файли можуть видавати код помилки 0xc0000428 на синьому екрані при включенні комп'ютера. У додаткових параметрах виберіть " Командний рядок " і введіть три команди по порядку в вікно CMD.

  • bootrec /fixMBR
  • bootrec /fixBoot
  • bootrec /rebuildBCD

Якщо будуть помилки при введенні команд, то введіть bootsect /nt60 ALL.

середовище відновлення командний рядок