Помилка 0x800f0954 при установці NET Framework 3.5

Деякі користувачі отримують код помилки 0x800f0954 при спробі встановити .NET Framework 3.5 або іншу додаткову функцію в Windows 10. Більшість користувачів отримують цю помилку при спробі встановити який-небудь пакет за допомогою компонентів Windows, а інші отримують в командному рядку з використанням інструменту DISM. Помилка може бути в Windows 7, Windows 8.1 і Windows 10 і пов'язана з конкретною груповою політикою, журнали CBS можуть вказувати на помилку, а насправді її по факту немає, або комп'ютер не може отримати доступ до оновлення. Давайте розберемо, як виправити помилку 0x800f0954. Ви повинні спиратися на методи вирішення виходячи зі своїх проблем.

Помилка 0x800f0954 при установки NET Framework 3.5

Обхід сервера WSUS

Система не може отримати доступ до сервера WU. Це типово в ситуаціях, коли існує ціла мережа приєднаних до домену комп'ютерів, налаштованих для завантаження оновлень з сервера WSUS. В цьому випадку ви можете вирішити цю проблему, тимчасово минаючи сервер WSUS під час установки компонента. Наберіть в "пошуку" редактор реєстру і натисніть по ньому правою кнопкою миші. Далі виберіть " запустити від імені адміністратора ". У реєстрі перейдіть вручну шляхом:

  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdate\AU
  • Якщо у вас немає разделаWindowsUpdate і AU, то створіть їх. Натисніть правою кнопкою миші на кінцевій папці Windows і "Створити"> "Розділ", назвіть його WindowsUpdate . Далі натисніть правою кнопкою миші на WindowsUpdate і "Створити"> "Розділ" з ім'ям AU .

створити розділ WindowsUpdate і AU в Windows


Тепер виділіть папку AU і зліва натисніть на порожньому полі правою кнопкою миші і виберіть "Створити"> " Строковий параметр " з ім'ям UseWUServer і значенням 0. Перезавантажте ПК і перевірте, чи вирішено проблему.

UseWUServer

Очищення журналів CBS

Потрібно очистити журнал CBS і запустити потім DISM. Перейдіть в провіднику по шляху C: \ Windows \ Logs \ CBS і виділіть всі файли, після чого видаліть їх.

Очистити журнал CBS вручну

Як тільки видалили всі файли в папці CBS, то запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть команду DISM:

  • Dism.exe /online /enable-feature /featurename:NetFX3 /source:C:\

Dism online enable-feature featurenameNetFX3 source C

Використовувати PowerShell для установки .NET Framework 3.5 з інсталяційного носія

Якщо ви стикаєтеся з помилкою 0x800f0954 при спробі встановити .NET Framework 3.5 методом команд поновлення або установки через сервера, то можна встановити його через PowerShell з образу ISO. Перше що вам потрібно зробити, це створити настановну флешку Windows 10 або віртуальний диск з настановної Windows 10. Запустіть PowerShell від імені адміністратора і введіть наступний аплет:

  • Add-WindowsCapability –Online -Name NetFx3~~~~ –Source D:\sources\sxs- Де D: це ім'я настановної флешки з Windows 10.
  • Перезавантажте ПК і спробуйте встановити .NET Framework 3.5 ще раз.

Add-WindowsCapability -Online -Name NetFx3 Source sources sxs

Установка і відновлення необов'язкових компонентів

Якщо ви зіткнулися з помилкою 0x800f0954 при використанні інструменту RSAT (засіб віддаленого адміністрування сервера), то можна вирішити цю проблему за допомогою однієї політики, яка дасть дозволу ОС, завантажувати відновний контент і додаткові функції безпосередньо з WU.

  • Натисніть Win + R і введіть gpedit.msc , щоб відкрити редактор групових політик.
  • У редакторі перейдіть "Конфігурація комп'ютера"> "Адміністративні шаблони"> " Система ".
  • Справа знайдіть " Вкажіть параметри для установки необов'язкових компонентів та відновлення компонентів " і на тисніть по ній два рази.
  • У вікні властивостей, виберіть " Включено " та встановіть нижче галочку " Скачайте вміст для відновлення і додаткові компоненти безпосередньо з центру оновлення Windows замість використання служб Windows Server Update Services (WSUS) ".
  • Натисніть застосувати і перезавантажте ПК. Сподіваюся ви виправили помилку 0x800f0954.

установка і відновлення необов'язкових компонентів