Пропало контекстне меню Відкрити за допомогою

Багато користувачів стали скаржитися що пропала рядок з контекстного меню "відкрити за допомогою". Якщо у вас пропало контекстне меню "відкрити за допомогою", тут ви знайдете рішення. Будемо робити все через редактор реєстру. Рекомендую дотримуватися інструкції і зробити копію реєстру за допомогою сторонніх програм для оптимізації, пошукати в google спеціалізовані програми для резервного копіювання та відновлення реєстру. Найменші інші зміни реєстру можуть привести до краху системи. Відео інструкція тут.

Пропало контекстне меню "відкрити за допомогою"

Пропало контекстне меню


Відкриваємо редактор реєстру, натиснувши кнопку:

  1. Пуск
  2. Клацають по кнопці пошук
  3. Вводимо в поле слово regedit
  4. Натискаємо enter або вибираємо зверху що видав пошук

відкрити реєстр

Відкриється редактор реєстру. Переходимо по шляху:

HKEY_CLASSES_ROOT \*\ shellex \ ContextMenuHandlers

Не забудьте про * це реальний розділ, багато хто не бачить що потрібно переходити ще по зірочці. Натискаємо правою кнопкою миші на папці (ключі)  ContextMenuHandlers . У контекстному меню створюємо новий ключ, створити Розділ .

regedit


Вводимо ім'я нового розділу  Open With .

Open With

Клацають на файл той що з право, 2 рази мишкою. У вікні вводимо дані в поле значення (можна копіювати, вставити):

  • {09799AFB-AD67-11d1-ABCD-00C04FC30936}

налаштування

Закриваємо реєстр. Перезавантажуємо комп'ютер, ноутбук. Після перезавантаження, повинна з'явитися рядок в контекстному меню "відкрити за допомогою". Будьте уважні при редагуванні реєстру. Реєстр штука складна і специфічна. Найменші неправильні дії можуть привести до жалюгідної ситуації в плоть до перевстановлення системи windows.

відео інструкція.