Як видалити iCloud повністю з Windows 10

iCloud - хмарне сховище від компанії Apple використовує на MacOS і iOS. Також, є дві версії, UWP і Win32 для Windows 10. Система Windows 10 підтримує свої власні прогресивні додатки UWP, які завантажуються і встановлюються з Microsoft Store. Деякі користувачі, які встановили програму iCloud Win32 через інсталятор, можуть виявити, що кнопка "Видалити» не кликабельна.

Ви повинні розуміти, що програми встановлені через Microsoft Store це UWP додатки, а програми встановлені через інсталятор (.exe) - це Win32 програми, і по суті вони різні за архітектурою, але однакові по функціональності і дизайну. Давайте розберемо, як видалити UWP і Win32 iCloud з Windows 10.

Видалити iCloud, встановлений з Apple

Якщо ви завантажили і встановили програму iCloud з сайту Apple, то це Win32 додаток. Щоб його видалити, в першу чергу рекомендую вийти з облікового запису iCloud, щоб в подальшому не було помилок синхронізації на інших пов'язаних пристроях. Як тільки вийшли з облікового запису, то відкрийте:

  1. "Параметри"> "Додатки"> "Програми та можливості".
  2. Справа в списку знайдіть iCloud і натисніть " Змінити ".
  3. У вікні, що з'явилося встановіть " Видалити " і натисніть "Далі".

видалити iCloud Win32 з Windows 10

Видалити iCloud, встановлений з Microsoft Store

Якщо ви встановили програму iCloud скачала з Microsoft Store (магазин windows), то це UWP додаток. Для видалення відкрийте:

  1. Установки> Програми> Програми та можливості.
  2. Справа в списку знайдіть iCloud, виділіть його одним натисканням миші, і натисніть " Видалити ".

видалити iCloud UWP з Windows 10