Як очистити використання даних в windows 10

У windows 10 є функція підрахунку використання даних wifi і ethernet. Одним словом, підраховує трафік додатків, програм і всього, через інтернет і wifi. Корисно для тих у кого лімітні підключення до інтернету. За допомогою моніторингу можна виявити, яка програма їсть багато трафіку через wifi або мережевий адаптер. Перейдіть по шляху: "Параметри", "Мережа та Інтернет", і натисніть на рядок " Використання даних ". Натиснувши на " Відомості про використання " ви зможете подивитися використовуваний трафік окремою програмою або додатком. У кого лімітні підключення стали шукати відповіді на запитання, як скинути або очистити використання даних в windows 10, щоб легше стежити за трафіком після оплати з початку місяця.

Використання даних

Скинути або очистити статистику використання даних в windows 10

Windows 10 не дасть, так просто скинути статистику, очистити використання даних. Потрібно запуститися в безпечному режимі і видалити пару файлу. Для запуску windows 10 в безпечному режимі, виконайте наступні дії:

  1. Натисніть "пошук" на панелі.
  2. Напишіть в рядку пошуку "msconfig".
  3. Виберіть із запропонованого зверху "Конфігурація системи".

Msconfig windows 10

У вікні, перейдіть у вкладу "Завантаження", поставте галочку "Безпечний режим" і виберіть параметр "Мінімальна". Натисніть "ОК" і вискочить попереджає табличка про перезавантаження. Натисніть перезавантажити (restart), що б перевести комп'ютер в безпечний режим.

конфігурація системи

Коли ви завантажилися в безпечному режимі, перейдіть по шляху  C: \ Windows \ System32 \ sru , де диск "С" системний і на ньому встановлена windows. Коли ви знаходите в папці " sru " видаліть всі файли містяться в цій папці.

очистити використання даних в windows 10

Тепер виходимо з безпечного режиму в нормальний. Наберіть в пошуку "msconig", в такий вікні натисніть на вкладу "Завантаження" і приберіть галочку "Безпечний режим". Натисніть "ОК" і після перезавантаження комп'ютер завантажиться в нормальному режимі і очистить використання даних wifi, ethernet.