Завантажити відео з Tik Tok і зберегти його на ПК

TikTok - музичне відео додаток для iPhone і Android, яке набирає популярність з кожним днем. Напевно деякі з вас задавалися питанням, як завантажити відео з Тік Тік на комп'ютер або ноутбук без сторонніх програм?

Як завантажити відео з Тік Тік в браузері

Крок 1 . Заходимо на сайт TikTok, і натискає справа в кутку " В тренді ". У нас будуть відео, які в тренді, але що робити, якщо нам потрібна певна категорія вигляді по # хештегом ?. Все просто. Вибираємо будь-хештег, який вказаний в трендах справа, щоб згенерувати посилання. Я вибрав найперший "awkwardtexts".

хештег тик ток

Крок 2 . Далі я просто в адресному рядку браузера міняю URL-адресу, тобто я прибираю слово "awkwardtexts" і пишу хештег "russia", і мені видасть всі відео з цим хештегом. Ви можете написати будь хештег російською або англійською мовою, який вам потрібен.

веб пошук тик ток за хештегом

Крок 3 . Далі я натискаю правою кнопкою миші на відео, яке я хочу завантажити на комп'ютер, і вибираю " Подивитися код ".

подивитися код ПКМ

Крок 4 . Справа у нас відкриється бічна колонка з кодами. Ви повинні натиснути на ярлик (трикутну стрілку) , щоб розсунути код. Далі ви побачите посилання. Натисніть швидко двічі по ній мишкою, щоб з'явилося редагування рядка, далі обведіть посилання і натисніть CTRL + C , щоб скопіювати її в буфер.

посилання завантажити відео з тик ток в браузері

Крок 5 . Тепер відкрийте нову вкладку в браузері і вставте в адресний рядок скопійоване посилання. Щоб вставити натисніть CTRL + V . У вас з'явиться відео з можливістю скачати. Натисніть праворуч знизу на вертикальне три крапки і виберіть " Завантажити ".

скачати відео з тик ток в браузері

Примітка: Що робити, якщо вам потрібно завантажити певний відео з TikTok? Для цього ви повинні на телефоні поділиться посиланням на комп'ютер. Якщо у вас на ПК встановлено WhatsApp або Telegram, то ви можете з телефону відіслати посилання собі в ці додатки, і відкрити відео за посиланням в браузері на ПК. Якщо ви користуйтеся соціальними мережами, як Вконтакте, то можете поділитися посиланням в особистих повідомленнях собі і відкрити вже через веб-браузер.