Як видалити акаунт Google і сервіси Gmail, YouTube, Google Play

Якщо ви вирішили більше не використовувати обліковий запис від Google, то напевно ви захотіли видалити назавжди сам акаунт Google. Ви повинні розуміти, що видаливши аккаунт Gooele, ви видалите пов'язані з ним послуги як YouTube, Gmail, Google Drive, Google Docs, Google Play. Також, на багатьох сайтах можна зареєструватися через обліковий запис Google, і ви позбудетеся доступу до цих сайтів. Ви також можете окремо видалити певний будь-якої сервіс як Gmail, Google Play або YouTube. Якщо ви прийняли рішення видалити акаунт Google або будь-якої сервіс, то розберемо, як це зробити.

Як видалити акаунт Google

1 . Перейдіть myaccount.google.com на офіційний сайт Google, і якщо ви не авторизовані, авторизуйтесь. У лівій колонці виберіть графу " Дані та персоналізація " і праворуч знайдіть " Видалення сервісу або аккаунта ".

Дані та персоналізація Google

2 . У видаленні сервісу або аккаунта виберіть " Видалення облікового запису Google " і вас попросять ще раз ввести пароль від поточного аккаунта.

видалення сервісу або облікового запису Google

3 . На новій сторінці вам буде надано список, які дані можете втратити при видаленні облікового запису Google. Вам буде також запропоновано завантажити всі ваші важливі дані, якщо ви цього потребуєте. Прокручуючи екран в самий низ, встановіть дві галочки, що ви згодні, і натисніть " Видалити аккаунт ".

Видалити акаунт Google

Як видалити Google Play, Gmail або YouTube

Ви можете натиснути на " Видалення сервісу Google " як описано в пункті 2 вище або перейдіть відразу по посиланню myaccount.google.com/deleteservices, щоб видалити певний сервіс як Gmail, Google Play або YouTube. Далі натисніть на іконку у вигляді кошика навпаки того сервісу, який хочете видалити і дотримуйтесь уважно рекомендацій по видаленню.

видалити Gmail, Google Play або YouTube