Як об'єднати аудіо та відео в Windows 10

Якщо аудіо має ту ж довжину, що і відео, то ми зможемо без сторонніх програм об'єднати аудіо та відео в Windows 10 в додатку "фотографії". Також, ми можемо взяти будь-який фрагмент приспіву з аудіо і склеїти його з відео роликом.

Об'єднати аудіо та відео без програм в Windows 10

Крок 1 . Запустіть стандартний додаток " Фотографії " в Windows 10 і натисніть в правому верхньому куті " Нове відео " і " Новий відеопроект ". Розтягніть вікно в ширину, якщо немає кнопки.

додати відео новий відеопроект

Крок 2 . Натисніть додати виберіть Відео файл, до якого хочете прикріпити аудіо. Далі перетягніть відео в нижню шкалу. Якщо в шкалі вже були будь-які відео, то видаліть їх, натиснувши по ним правою кнопкою миші, і перетягніть з вище доданого. Далі натисніть зверху на кнопку " Призначений для користувача звук ", щоб додати аудіо.

Додати відео для створеного проекту

Крок 3 . У новому вікні в правій колонці "Власний звук" натисніть " Додати аудіофайл " і виберіть Аудіо, яке хочете об'єднати з відео. Далі ви можете зменшити аудіо, посунути його в середину або кінець, щоб воно почало відтворюватися з того місця. Ви редагувати параметри переміщення і відразу прослуховувати, що у вас вийшло.

Ви можете помітити, що аудіо у мене коротше відео, але я взяв просто і додав вдруге аудіо файл. У мене вийшло аудіо на всю довжину відео.

додати аудіо

Крок 4 . Якщо у вас Відео було з записаним Аудіо, яка не додавали, то натисніть на іконку динаміка в шкалі відео, і приберіть звук, тим самим відео буде з тим аудіо, з яким ми хотіли об'єднати. Далі натисніть " Завершити відео ", щоб зберегти його на комп'ютер.

зберегти відео обьеденения з аудіо