Помилка Game Security Violation Detected при запуску ігор

При запуску ігор Rust, Fortnite або Apex legends, може з'явиться помилка " Game Security Violation Detected " і різним кодом 00000001 , 00000018 , 0000000d . Помилка виникає через вбудованої системи безпеки Easy Anti-Cheat в таких клієнтів як Steam, Epic або Ubisoft. Якщо ви використовуєте будь-які програми, щоб читерамі в іграх, то спрацює система захисту і з'явиться помилка Game Security Violation Detected. Також, система безпеки може спрацювати і помилково. Розберемо моменти, що робити і як виправити цю помилку в Windows 10.

1. Відключити антивірус

Вимкніть тимчасово антивірус і брандмауер цього стороннього антивіруса. Також, упевніться, що немає файлів гри або клієнта Steam в карантині. Якщо ви використовуєте стандартний захисник Windows 10, то вимкніть його і брандмауер на час і запустіть гру.

  • Як відключити Брандмауер в Windows 10.
  • Як відключити захисник Windows 10 (1 спосіб).

2. Програма для RGB

Система анти-чит лаунчер ігор може помилково спрацьовувати. Були помічені винуватці як RGB підсвічування клавіатури, миші, материнської плати і відеокарти. В цьому випадку вам потрібно видалити програмне забезпечення відповідає за RGB підсвічування і перевірити чи усунуто помилка " Game Security Violation Detected ", якщо усунена і програма вам потрібна, то рекомендується оновити програму для RGB з офіційного сайту виробника обладнання. Після видалення програми для RGB може знадобитися перезавантажити ПК, щоб вбити поточні процеси.

3. Відновити Гру і Клієнт

Багато користувачів відключають авто оновлення ігр та самого клієнта Steam, Epic або Ubisoft. Спробуйте оновити гру і сам клієнт. Також, майже в кожному клієнті існує відновлення ігор, що дозволить перевірити цілісність файлів гри. Якщо будь-яких файлів не буде вистачати або вони пошкоджені, то клієнт автоматично завантажить їх і встановить.