Чим відкрити формат RAW в Windows 10

У вас є зображення зняті в форматі RAW (Raw Image Extension), і ви хочете відкрити їх в Windows 10? Хочете знати, як переглядати необроблені зображення в Windows 10? Версія Windows 10 1903 або 19H1, буде підтримувати формат зображень RAW. Всі версії Windows 10, випущені до версії 1903 році, не підтримують стандартні формати зображень RAW. Починаючи з збірки 18323, Microsoft збирається надати поставляється пакет кодеків Raw в магазині Windows, який додає підтримку власних форматів raw-файлів в Windows 10.

  • Перейдіть в магазин Windows і скачайте додаток для відкриття форматів RAW. Після установки кодека, настійно рекомендую перезавантажити систему.

Ви повинні використовувати версію 1903 (збірка 18323 або новіше) Windows 10, щоб встановити Raw Image Extension. Розширення не підтримує попередні версії Windows 10.

Raw Image Extension

Після установки Raw Image Extension ви зможете переглядати мініатюри і попередні перегляди необроблених зображень прямо в провіднику, як і інші зображення. Ви також зможете відкривати їх за допомогою вбудованого додатка " Фотографії ". У поточній версії програми, додана підтримка більшості популярних форматів зображень Raw.