Дізнатися які програми підключені до Інтернету в Windows

Звідки ви знаєте, які програми в Windows встановили підключення до Інтернету або прийняли їх? Деякі програми можуть напряму повідомляти вам інформацію, в той час як інші можуть не показувати вам цю інформацію. Це особливо поширене для тіньових додатків і тих, які абсолютно шкідливі, і іноді потрібно переглядати веб-з'єднання з інтернетом, щоб аналізувати додатки підключені до світової павутини. Один з варіантів, який у вас є, - це налаштувати програмний або апаратний брандмауер, щоб дозволяти підключення лише тих програм, які ви перевірили в кожному конкретному випадку. Якщо ви просто хочете отримати онлайн статус програм підключених до інтернету, ви можете використовувати різні внутрішні і сторонні інструменти для цього.

Команда  Netstat  перевірить подлеченние додатки до Інтернету

Один з найпростіших варіантів - використовувати команду netstat в командному рядку з підвищеними правами. Команда перераховує виконувані файли, порти, локальні і зовнішні IP-адреси, а також стан у вигляді списку. Ви відразу бачите, які програми створили підключення, щоб ви могли швидко знайти шкідливу.

  • Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть  netstat -bona. Також можна вводити  netstat, netstat -b, (o, n, a).
  1. b - відображає виконуваний файл, пов'язаний зі створенням з'єднання.
  2. o - відображає ідентифікатор процесу володіння.
  3. n - відображає номери адрес і портів.
  4. a - відображає всі з'єднання і порти прослуховування.

програми підключені до інтернету

Дізнатися які програми використовують інтернет за допомогою PowerShell

Ви також можете використовувати Powershell, і він пропонує кілька цікавих варіантів.

  • Запустіть PowerShell від імені адміністратора і введіть команду  $ nets = NetStat. Це зберігає висновок Netstat в мережах змінних $.
  • Далі введіть  $ nets | select-string "Established" , щоб відображати тільки встановлені з'єднання.

Дізнатися TCP IP підключення програм в powerShell