Виправити Attempted Execute of Noexecute Memory в Windows 10

Помилка Attempted_Execute_of_Noexecute_Memory з кодом 0x000000FC на синьому екрані в Windows 10 звичайна з'являється при старому або несправному драйвер. Також, вона може з'явиться, коли ви додали нове обладнання в ПК. Іноді вона може з'явиться через пошкоджених системних файлів або через помилку в оперативній пам'яті (Random Access Memory). У цій інструкції про те, як виправити помилку Attempted Execute of Noexecute Memory в Windows 10.

BSOD Attempted Execute of Noexecute Memory

1. Відкат системи

Система Windows 10 створює точки відновлення, щоб в разі чого, відкотити систему назад в робочий стан. Якщо ви не можете потрапити на робочий стіл, то ви можете запустити точку відновлення через додаткові параметри. Також, ви можете завантажитися в безпечному режимі і запустити точку відновлення на робочому столі.

Що робити, якщо не можу завантажитися? Якщо ви не можете завантажитися в додаткові параметри через помилки то створіть установчу флешку, почніть установку, і дійшовши до пункту установки, натисніть знизу на "Відновлення системи". Вас перекине в додаткові параметри.

Відновлення системи при установки Windows 10

Відновлення системи за допомогою точки відновлення

2. Оновлення драйверів

Оскільки застарілі драйвери можуть викликати помилку, оновлення або перевстановлення їх може виправити дану проблему. Завантажившись на робочий стіл натисніть поєднання клавіш Win + X і виберіть " Диспетчер пристроїв ". Далі вам доведеться самостійно визначити який драйвер викликає у вас підозру. Якщо ви сумніваєтеся, то поновіть все драйвера по порядку.

Якщо є пристрої зі знаком оклику жовтим знаком, то їх варто оновити в першу чергу. 

Оновити драйвер блютуз

3. Сканування на віруси

Вірус може інфікувати системний файл або файл драйвера, що може привести до помилки BSOD Attempted Execute of Noexecute Memory в Windows 10. Скористайтеся антивірусним сканером, рекомендую Zemana. Також, якщо стоїть сторонній антивірус, то перевірте карантин. Справа в тому, що якщо туди буде додано інфікований файл драйвера, то помилка буде з'являтися кожен раз при включенні комп'ютера або ноутбука.

4. Перевірити системні файли

Пошкоджені або відсутні системні файли можуть викликати різні помилки, в тому числі і "Attempted Execute of Noexecute Memory". Перевіримо і відновимо системні файли, якщо вони є. Для цього запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по порядку, чекаючи закінчення процесу після кожної.

  • sfc /scannow
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Запуск SFC в CMD

5. Діагностика ОЗУ

Помилки в оперативній пам'яті можуть бути винуватцем даної проблеми. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть mdsched.exe , після чого дотримуйтесь інструкцій на екрані. Нижче, ви можете знайти повне керівництво по виправленню помилок при діагностики ОЗУ.

діагностика оЗУ