Як повернутись назад до Windows 7 після поновлення до Windows 10

Не всі люблять Windows 10. Багато людей оновилися від Windows 7 і пошкодували про це. Може бути так, що windows 10 не може працювати зі старим програмним забезпеченням. Як показує час, все це просто розмови починаючи з windows XP. Я пам'ятаю, коли випустили Windows 7, багато писали, що вона погана поверніть windows xp, випустили windows 8 і знову ж почали кричати, поверніть windows 7, так і з 10 версією. Природно деякі державні програми, заточені під windows XP і не будуть толком працювати на інших редакціях, але це мізерний відсоток. Ще дуже важлива причина це ноутбуки, які не тягнуть толком Windows 10. Багато користувачів оновилися з Windows 7 до Windows 10 і пошкодували про це. Якщо ви один з таких і у вас перестали запускатися програми, став гальмувати комп'ютер або ноутбук, тобто спосіб,щоб повернути назад Windows 7 після поновлення до Windows 10.

Повернутися до Windows 7

Цей варіант можна використовувати тільки при оновленні до Windows 10 з Windows 7. Зверніть увагу, що цей метод не буде працювати, якщо ви виконали чисту переустановку або ваша Windows 10 працює понад тридцять днів.

1 . Натисніть на повідомлення в треї і виберіть " Параметри ".

Натиснути параметри Windows 10

2 . Перейдіть " Оновлення і безпеку ", знайдіть зліва в стовпці " Відновлення ". І у вас повинна з'явиться опція "повернутися до Windows 7". Натисніть "Почати", щоб видалити windows 10 з вашого комп'ютера.

Повернутися до windows 7

3 . На екрані з'явиться питання "Чому ви повертаєтеся?". Виберіть варіант, який вам підходить і натисніть далі.

Чому ви повертаєтеся windows 7

4 . З'явиться нагадування про відключення пароля і кнопка " Назад до Windows 7 ". Після натискання піде процес і ваш комп'ютер відкотитися до Windows 7.

Дякуємо за те, що спробували windows 10