Файл MSVCR90.dll відсутня - Завантажити і виправити помилку

MSVCR90.dll є частиною Microsoft Visual C ++ 2008, який може бути відсутнім в системі Windows 7 або Windows 10. Якщо ви отримуєте помилку при запуску програми або гри, що MSVCR90.dll відсутня або не найден , то швидше за все просто не встановлений Microsoft Visual C ++ 2008 в якому і знаходиться сам файл MSVCR90.dll. Помилку можете зустріти при запуску старих версій Microsoft Office, Photoshop або Adobe. Розберемо, як виправити помилку з файлом MSVCR90.dll в Windows 7/10.

Завантажити MSVCR90.dll для Windopws 7/10

У більшості випадках помилка з відсутнім файлом вирішується установкою Visual C ++ 2008. Перш ніж відразу завантажувати цей пакет, переконайтеся встановлений він у вас чи ні.

Натисніть Win + R і введіть appwiz.cpl , щоб відкрити швидко видалення програм. Якщо у вас встановлений Microsoft Visual C ++ 2008 , то виділіть його одним натисканням миші і натисніть зверху на " Змінити ". Спробуйте натиснути виправити , і якщо це не вирішить проблему, то видаліть його і скачайте новий нижче. Якщо помилка при запуску Microsoft Office, то виконайте з ним те ж саме: "Змінити"> "Виправити".

  • Завантажити Microsoft Visual C ++ 2008 за офіційного сайту Microsoft.

Відновити Visual C ++ 2015