Неможливо зарядити телефон батарея на ноутбуці - Як виправити?

Якщо на вашому ноутбуці відсоток батареї не збільшується при зарядці, то це може бути просто випадок несправності програмного забезпечення, або батарея може бути занадто старої і може заряджатися занадто повільно. Також можливо, що саме зарядний пристрій несправний, і його потрібно замінити. Давайте розберемо в цьому керівництві, що робити і як виправити, коли батарея ноутбука підключена, але не заряджається.

Ноутбук показує зарядку, але не заряджає батарею

Іноді перезавантаження ноутбука може вирішити проблему. Просто вимкніть ноутбук, перебуваючи в режимі зарядки, і подивіться, чи допоможе це. Якщо немає, то дотримуйтеся таких вказівок нижче, може вони Вам допоможуть вирішити проблему з зарядкою батареї в ноутбуці Dell, HP, Acer, Asus, Lenovo.

1. Жорсткий скидання пристрою Windows 10

Для жорсткого перезавантаження пристрою Windows 10 виконайте:

 1. Вимкніть зарядний пристрій.
 2. Вимкніть ноутбук.
 3. Відкрийте задню частину ноутбука та виймайте акумулятор.
 4. Далі натисніть на сомом ноутбуці кнопку "Вимкнути" і утримуйте її не менше 30 секунд, щоб повністю розрядити конденсатори.
 5. Вставте батарею назад в ноутбук.
 6. Увімкніть його.
 7. Підключіть зарядний пристрій.

Подивіться, чи допомогли ці кроки. Якщо ноутбук все ще показує зарядку, але відсоток батареї не збільшується, ви можете приступити до наступного методу.

2. Видаліть драйвер пристрою батареї, а потім повторно

Це може бути випадок несправного або пошкодженого драйвера пристрою. Перевстановлення драйвера може усунути проблему з зарядкою батареї.

 1. Вимкніть зарядний пристрій.
 2. Натисніть Win + X і відкрийте " Диспетчер пристроїв ".
 3. Розгорніть запис " Батареї " в диспетчері пристроїв.
 4. Натисніть правою кнопкою миші і " Видалити " для всіх записів адаптера або батареї, які ви бачите там.
 5. Ваш комп'ютер запросить підтвердження, і ви просто натиснете клавішу Enter.
 6. Після видалення драйвера пристрою для акумулятора, перезавантажте комп'ютер.
 7. При перезавантаженні знову зайдіть сюди, клацніть правою кнопкою миші на " Батареї " і виберіть " Оновити конфігурацію устаткування ".
 8. Ваш комп'ютер автоматично виконає пошук драйвера акумуляторного пристрою і встановить його.
 9. Підключіть зарядний пристрій і перевірте, чи не чи вирішено проблему.

видалити драйвер батареї

Ви також можете перевірити зарядний пристрій. Якщо ви можете, то візьміть інше зарядний пристрій у одного або попросити на 5 сек в магазині, і подивіться, чи допомагає заміна зарядного пристрою. Якщо це не допомагає, то це може бути проблема зламаною системи Windows 10. Спробуйте Скинути систему за замовчуванням через параметри " Скинути цей комп'ютер ". Якщо жоден з перерахованих вище способів не працює, батарея може бути пошкоджена. Спробуйте замінити її.