Помилка 0x801901f4 входу в Microsoft Store Windows 10

Коли користувач намагається зайти за допомогою облікового запису Microsoft в магазин windows, то може зіткнутися з помилкою 0x801901f4 і коментарем, що профіль користувача не може бути завантажений. Розберемо кілька рішень, щоб вирішити проблему 0x801901f4 входу за допомогою облікового запису Microsoft.

1. sfc і dism

Деякі системні файли можуть бути пошкоджені і викликати різного роду помилки, в тому числі і 0x801901f4. Перевіримо і відновимо системні файли, якщо вони пошкоджені. Для цього, запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі, після закінчення процесу перезавантажте ПК:

  1. sfc /scannow
  2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Запуск SFC в CMD

2. Скидання магазину

Натисніть кнопок Win + i і виберіть " Додатки ". Знайдіть у списку Microsoft Store , натисніть по ньому, і натисніть на інформацію, що з'явилася посилання " Додаткові параметри ". У новому вікні натисніть на " Скидання ".

microsoft store додаткові параметри

3. Перереєструвати Store

Рекомендую завантажитися в безпечному режимі, щоб ефективніше виконувалися команди, так як процеси можуть бути недоступні через роботу в фоном режимі. Якщо лінь, то можна і так спробувати. Запустіть PowerShell від імені адміністратора і введіть наступний аплет, після чого перезавантажте ПК, і перевірте, чи усунуто помилка 0x801901f4 з входом в Microsoft Store.

  • Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

перереєструвати Store

4. Скидання кеша Store

Натисніть клавіші Win + R і введіть команду WSreset.exe . Дочекайтеся закінчення процесу і перезавантажте систему.

Очищення кешу магазину windows 10

5. Нова обліковий запис

Спробуйте створити новий обліковий запис, так як поточна може бути пошкоджена. Ви можете створити просту локальну обліковий запис, а увійти в магазин Windows під обліковим записом Microsoft.

6. Відкинути систему

Якщо ви не вимикали точки відновлення системи, то Windows 10 можна повернути на пару днів назад, коли ви могли увійти під обліковим записом Mictosoft в магазин Windows 10. Ви повинні розуміти, що вся робота загубиться в проміжки пару днів. Збережіть вам потрібні файли в цей відрізок часу.

  • Як відкотити систему назад за допомогою точки відновлення