Закріпити сайт на панелі завдань і початковому екрані Windows 10

Пошук Google, YouTube і Gmail - три з найбільш відвідуваних веб-сайтів на землі. Мільйони користувачів ПК і мобільних пристроїв щодня відвідують ці сайти, багато людей проводять години на цих сайтах. Якщо ви відвідуєте ці сайти кілька разів на день на своєму комп'ютері, ви ймовірно захочете підключити Google, YouTube і Gmail до панелі завдань і початкового екрану Windows 10, щоб могли отримати доступ до цих сайтів одним клацанням миші.

Ви можете використовувати браузер Edge за замовчуванням або популярний браузер Chrome для підключення Google, YouTube і Gmail до панелі завдань і початкового екрану Windows 10. Як тільки ви прив'яже ці сайти, вам просто потрібно клацнути по їх відповідним піктограм на панелі завдань, щоб відкрити їх в браузері, який ви використовували для прив'язки сайту до панелі завдань або початкового екрану Windows 10.

Важливо: Наприклад за допомогою браузера Edge можна створити значки ярликів для веб-сайтів тільки для початкового екрану Windows 10, а за допомогою браузера Chrome краще створювати значки ярликів для сайтів на панелі завдань Windows 10.

Edge: Закріпити значок сайту на початковому екрані

  • Відкрийте сайти YouTube, Google і Gmail в своєму браузері Edge. Якщо ви хочете підключити один або два з них, відкрийте ті сайти, які ви хочете підключити до початкового екрану windows.
  • Перейдіть на вкладку, де відкрита сторінка YouTube.
  • Натисніть значок " Три крапки " (див. Малюнок нижче), а потім натисніть "Закріпити цю сторінку", щоб прив'язати поточну веб-сторінку (YouTube) до початкового екрану.
  • Повторіть ці кроки, якщо хочете прив'язати Google або інший сайт.

Закріпити Веб сайт на панелі завдань EDGE


Таким чином можна створити найбільш часто відвідувані сайти для швидкого входу з початкового екрана. Можна зменшити їх розмір, включити живі плитки і озаглавити групу значків.

Додати значки ярликів сайту на початковий екран Windows 10

Chrome: Закріпити значок сайту на панелі завдань

  • Відкрийте сайт YouTube в браузері Chrome.
  • Натисніть піктограму трьох точок, натисніть "Додаткові інструменти" і потім натисніть "Додати на робочий стіл".

Chrome закріпити веб сайт на панелі завдань


Коли створили значки веб-сайтів, просто візьміть ярлик і перетягніть з робочого столу на панель задач Windows. Таким чином ви можете створити і закріпити будь-які сайти на панель задач.

Закріпити значок на панелі завдань