Як відновити PIN-код і пароль з екрану блокування Windows 10

Забути пароль на своєму комп'ютері це сумно. І якщо ви увійшли за допомогою локального облікового запису, то вам потрібно стрибати по параметрам і робити багато маніпуляцій, щоб скинути пароль. Але в Windows 10 Fall Creators Update, Microsoft додала ще простіший спосіб для відновлення пароля, якщо ви увійшли в систему з обліковим записом Майкрософт. Тепер ви можете зробити це на екрані блокування, позбавивши вас від необхідності шукати інший ПК для скидання пароля.

Як відновити свій PIN-код і пароль з екрану блокування Windows 10

  1. Завантажте свій комп'ютер і зачекайте, поки не дійдете до екрану блокування.
  2. Натисніть на своє ім'я користувача в нижньому лівому кутку, якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька облікових записів.
  3. Натисніть на текст " Не пам'ятаю пароль " під полем. Якщо ви використовуєте PIN-код для входу, ви можете скинути свій PIN-код.
  4. Заповніть CAPTCHA, щоб довести, що ви людина, і виберіть " Далі ".
  5. Виберіть один з ваших відновлених адрес електронної пошти або номер телефону у спадному меню і заповніть приховану частину адреси / номери. Натисніть " Надіслати код",  коли закінчите.
  6. Отримайте доступ до цього облікового запису електронної пошти через свій телефон, інший комп'ютер або через текстове повідомлення і введіть код, який ви отримаєте в який з'явився текстовому полі.
  7. Створіть новий пароль і переконайтеся, що ви його пам'ятаєте!
  8. Натисніть " Далі",  щоб повернутися на екран входу в систему і введіть свій новий пароль. Якщо він не працює, перезапустіть і спробуйте ще раз.

Якщо ви використовуєте PIN-код для входу, то його скинути без додаткових проблем буде простіше, ніж пароль облікового запису Microsoft. Для якої потрібно буде внести зміни в пошту, телефону і інших місцях, де вона прив'язана. Зверніть увагу, що локальні акаунти не можуть використовувати цей метод.