Схоже, у вас немає відповідних пристроїв, прив'язаних до вашого профілю Microsoft

Повідомлення про помилку " Схоже, у вас немає відповідних пристроїв, прив'язаних до вашого профілю Майкрософт. Щоб виконати установку, увійдіть в систему на пристрої за допомогою свого облікового запису Майкрософт " з'являється в Microsoft Store при спробі встановити гру або програму. Помилка може з'явиться, навіть, якщо у вас є Xbox, і ви намагаєтеся завантажити гру. Також, вона може з'явиться при скачуванні додатків. Давайте розберемо, як виправити цю проблему.

немає відповідних пристроїв microsoft store

1. Додаток і вимоги

Деякі додатки можуть підтримувати мінімальну версію Windows 10. Наприклад, новий додаток від Microsoft по відновленню файлів вимагає версію 2004 Windows 10. Також, є деякі програми, які будуть працювати тільки на ноутбуках Surface, але на Lenovo вони працювати не будуть. Одним словом, вам потрібно подивитися вимоги гри або програми. Для цього відкрийте програму, яка видає помилку і перейдіть у вкладку " Вимоги до системи " і:

  1. Переконайтеся, що додаток буде працювати на вашому пристрої.
  2. Що воно відповідає мінімальним вимогам.

Вимоги додатки UWP

2. Перелогініться в Microsoft Store

Безкоштовні програми та ігри з Microsoft Store можна встановлювати без облікового запису, але якщо ви вирішили встановити платну гру або програму, то потрібна обліковий запис Microsoft. Якщо у вас її немає, то створіть. Якщо ви отримуєте помилку " Схоже, у вас немає відповідних пристроїв, пов'язаних з обліковим записом Microsoft. Щоб встановити, увійдіть в систему за допомогою облікового запису Microsoft ", то потрібно просто вийти і увійти назад. Для цього:

  1. Відкрийте магазин Windows 10 і в правому верхньому куті натисніть на іконку облікового запису, після чого вийдіть з неї.
  2. Коли вийшли, увійдіть назад до свого облікового запису ввівши логін і пароль.

вийти з облікового запису Mocrosoft Store

3. Скинути Microsoft Store

Скидання програми може вирішити дану проблему. Відкрийте " Параметри "> " Додатки "> " Програми та можливості "> праворуч знайдіть Microsoft Store і виділіть його натисканням мишки, після чого натисніть на " Додаткові параметри ". У новому вікні натисніть " Завершити ", щоб вбити процес і " Скинути ".

microsoft store додаткові параметри

4. Видалити файл бази Store

Перейдіть по шляху C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ DataStore і видаліть файл DataStore.edb , після чого перезавантажте ПК і запустіть магазин Windows.

видалити DataStore.edb

5. Очистити кеш Microsoft Store

Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть wsreset . Дочекайтеся закінчення процесу і перевірте, чи усунуто помилка.

Очищення кешу магазину windows 10