Файл bcrypt.dll відсутній або не знайдений в Windows 10

DLL-файл відсутній - ця помилка, з якою більшість користувачів комп'ютерів стикалися хоча б раз в житті. Файли DLL зазвичай пов'язані з поширюваними файлами (microsoft visual c ++ runtime) і DirectX. Слід зазначити, що bcrypt.dll важливий для запуску різних додатків та ігор. Тому, якщо він пошкоджений або відсутній, ви не зможете запустити програму або гру, яка використовує DLL файли microsoft visual або DirectX і видасть помилку - bcrypt.dll не найден.

Як виправити помилку відсутнього файлу bcrypt.dll в Windows 10

bcrypt.dll - це файл операційної системи Microsoft Windows, який називається  Windows Cryptographic Primitives Library і знаходиться по шляху C: \ Windows \ System32. Не раджу скачувати з інтернету цей DLL файл, так як зловмисники можуть його підробити і замість нього ви отримаєте вірус. Якщо захочете його замінити, то раджу взяти його у одного на комп'ютері. Розберемо способи, які допоможуть виправити цю проблему.

1. Переустановити програму

Якщо ви бачите цю помилку при запуску програми, то в першу чергу буде розумно перевстановити саму програму. Перейдіть в "Панель управління"> "Видалення програм" і видаліть ту програму або гру, яка видає помилку - bcrypt.dll. Після видалення, встановіть програму заново і перевірте чи усунуто помилка.

2. Запуск перевірку системних файлів

Відкрийте командний рядок від імені адміністратора і виконайте команду  sfc /scannow для запуску засобу перевірки системних файлів. Це замінить всі пошкоджені системні файли.

Перевірка і відновлення файлів

3. Виконати сканування на наявність шкідливих програм

Файл bcrypt.dll може бути інфікована або підроблений шкідливим кодом, вірусом. Щоб запустити сканування на наявність вірусів або шкідливих програм, запустіть Захисник Windows на панелі завдань і виберіть розділ з написом " Захист від вірусів і загроз ", потім натисніть " Параметри сканування ". Далі виберіть параметр " Перевірка автономного Захисника Windows " і " Виконати сканування зараз ".

Розширена перевірка автономного захисника windows