Windows 10 не бачить інші комп'ютери в мережі

Провідник Windows був включений і поставляється з кожним поколінням операційної системи Windows і пройшов безліч змін. Провідник Windows, що входить до складу Windows 10, - це не просто перегляд локальних розділів жорсткого диска. Його можна використовувати для перегляду файлів і папок в локальній або навіть віддаленої мережі. Це один з найважливіших компонентів для Windows як для звичайних, так і для досвідчених користувачів. На жаль, деякі користувачі повідомляють, що File Explorer отримує деякі проблеми при підключенні до інших пристроїв у локальній мережі. Це пов'язано з тим, що служба Windows, що підтримує цю функцію, викликає проблеми при запуску. Ім'я цієї служби  fdPHost  і називається  Function Discovery Provider Host (хостом постачальника функцій). Його не слід плутати з аналогічною службою, званої  Function Discovery Provider  (провайдером виявлення функцій), яка має аналогічну функціональність. Про цю службу Microsoft описує це як:

У службі FDPHOST розміщуються постачальники виявлення мережевих функцій (FD). Ці постачальники FD надають послуги виявлення мережі для протоколу SSD і Web Services - Discovery (WS-D). Припинення або відключення служби FDPHOST відключить виявлення мережі для цих протоколів при використанні FD. Коли ця послуга недоступна, мережеві служби, що використовують FD і покладаються на ці протоколи виявлення, не зможуть знайти мережеві пристрої або ресурси.

Провідник не може підключатися до інших пристроїв у локальній мережі

Перш за все, вам необхідно локалізувати цю службу в пулі сервісів. Натисніть кнопок Win + R і введіть services.msc, щоб відкрити диспетчер служб в Windows 10.

служби windows


Тепер знайдіть службу з ім'ям " Хост постачальника функції виявлення " і натисніть на неї правою кнопкою миші, обравши Властивості .

хост постачальника функцій виявлення


  1. Якщо служба вже запущена, то натисніть " Зупинити ".
  2. Виберіть тип запуску " Автоматичний (відкладений запуск) ".
  3. Натисніть " Запустити ".
  4. Застосувати і OK.
  5. Перезавантажте ПК, щоб зміни вступили в силу.

Автоматичний запуск служби fdPhost