Як прибрати рекламу в провіднику windows 10

Багато в чому, Windows 10 є кращою версією коли-небудь. Операційна система захопила значну частку ринку завдяки безкоштовним пропозицій від Microsoft. Користувачі Windows 10 дуже часто скаржилися на рекламу на екрані блокування і рекомендації в меню пуск, і як Microsoft просуває рекламу в останній версії операційної системи. Якщо було мало вам реклами на екрані блокування, пропозиції в меню пуск, то microsoft буде відображати рекламу і повідомлення в Windows Explorer. За словами користувачів reddit в провіднику відображається One Drive і Office 365 з підпискою. Багато стали шукати відповіді на запитання, як прибрати рекламу в провіднику windows 10 і розберемо цілих два способи.

Реклама в провіднику windows 10

Прибираємо рекламне повідомлення OneDrive в провіднику windows 10

Відкрийте провідник , так званий "Цей комп'ютер". Натисніть "Файл" і спливаючому меню виберіть пункт "Змінити параметри папок і пошуку".

Змінити параметри папок

Відкриється вікно "параметри папок", перейдіть у вкладку "вид". Внизу в графі "додаткові параметри" відключити  галочку в графі "Показати повідомлення постачальника синхронізації".

прибрати рекламу в провіднику windows 10

Відключити рекламу в провіднику за допомогою редактора реєстру

Натисніть пуск і в пошуку вбийте regedit .

вхід до реєстру

У вікні, перейдіть по шляху:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced

  • В папці "Advanced" знайти рядок " ShowSyncProviderNotifications " натиснути на неї два рази і в вікні, поміняти значення на 0 (нуль).

редактор реєстру


Якщо Ви не знайшли параметр "ShowSyncProviderNotifications", то клацніть правою кнопкою миші з право на порожньому полі і в контекстному меню виберіть "створити"> "параметр DWORD (32-bit)" і назвіть його як ShowSyncProviderNotifications.

створення DWORD