Помилка 0x80070570 при установці Windows 10

Користувач може зіткнутися з помилкою " Windows не вдається встановити необхідні файли. Код помилки 0x80070570 " при установці Windows 10/7 з USB флешки або, коли користувач намагається встановити оновлення Windows 10 через утиліту Update Assistant від Microsoft. Також, помилка 0x80070570, що файл або папка пошкоджена, з'являється при установці програм, і копіюванні або видаленні файлів. Винуватцем цієї помилки, в залежності від якого сценарію ви її отримали, можуть бути неправильні сектора на диску, погана флешка, в оперативній пам'яті є помилки, і це все пов'язано з рахунком з читанням / запису даних, які не можуть бути оброблені і декодовані системою.

0x80070570

Важливо : Всі 8 способів підійдуть, якщо помилка отримана при оновленні або установці Windows 10/7. Якщо помилка з'являється при копіюванні, переміщенні або видаленні файлів, то почніть з 5 способу.

1. Будь ласка, спробуйте

Якщо ви отримали помилку 0x80070570 при установці Windows 10 або Windows 7, то під час установки натисніть OK і поверніться до попереднього екрана, знову запустіть процес установки без перезапуску. Спробуйте це 3-4 рази.

2. Вимкніть всі USB пристрої

Вимкніть всі USB пристрої, як флешки або принтер, підключені до ПК або ноутбука.

3. Інший USB порт

Якщо ви всунули установчу флешку з Windows 10 в USB 3.0, то при установці Windows 10 може з'явитися код помилки 0x80070570. Справа в тому, що USB 3.0 обробляють передачу даних між пристроєм і системою асинхронним методом. Це вимагає буфера, через який дані передаються з високою швидкістю передачі даних, який потім декодується системою. У зв'язку з цією логікою, спробуйте вставити установчу флешку в інший USB порт, бажано в USB 2.0. Як зрозуміти який де порт? USB 3.0 позначаються синім кольором.

4. Інша флешка і ISO образ

Якщо флешка пошкоджена, то ви можете зіткнутися з різними помилками при установці Windoiws 10 або оновленні системи. Спробуйте записати Windows 10 на іншу флешку. Також, пошкоджені дані на флешці можуть бути не декодовані належним чином, що призведе до виникнення даної проблеми. Пошкоджені дані можуть бути в пошкодженому ISO-образі. Якщо ви завантажили ISO образ зі стороннього сайту, то завантажте його з офіційного сайту Microsoft.

5. Сканування на віруси

Шкідливе ПО може викликати труднощі з установкою файлів, що призведе до помилки 0x80070570. Скористайтеся антивірусним сканером як Zemana. Якщо у вас стоїть сторонній антивірус, то спробуйте його відключити і оновити систему або видалити, перемістити файл.

6. Оперативна пам'ять

Якщо у вас на комп'ютері більше однієї планки RAM, то дістаньте одну планку з другого слота і перевірте помилку, якщо помилка 0x80070570 буде з'являтися, то поміняйте місцями планки в перший слот.

Також, якщо у вас мало загальної оперативної пам'яті, то вся пам'ять RAM може бути виділена для установки Windows 10, тому навіть крихітний пошкоджений розділ RAM може викликати цю проблему. Для установки Windows 10 потрібно як мінімум 1 ГБ RAM. Якщо дані копіюються в неправильний розділ оперативної пам'яті, то буферна технологія отримає помилку 0x80070570. Зверніться нижче до керівництва по діагностиці помилок в оперативній пам'яті або натисніть Win + R і введіть mdsched.exe , щоб запустити відразу діагностику.

  • Як перевірити оперативну пам'ять на помилки в Windows 10/7

7. Биті сектора на диску

Якщо на диску HDD або SDD будуть погані сектора, то диск не зможе записати дані, що призведе до помилки 0x80070570 при установці Windows 10, оновленні або переміщенні файлів. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть таку команду, яка перевірити диск і виправить автоматично помилки, якщо вони є:

  • chkdsk C: /f /r

Примітка: Якщо будуть виявлені помилки і Windows не зможе їх виправити, і в свою чергу у вас розділ на який ви намагаєтеся встановити Windows 10 більше 200 Гб, то зменшите розмір розділ до 100 Гб. Це допоможе відсікти погані сектора.

chkdsk C: / f / r

8. Пошкоджені системні файли

Пошкоджені системні файли можуть видавати помилку 0x80070570 при будь-яких сценаріїв. Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть дві команди по черзі:

  • sfc /scannow
  • DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Запуск SFC в CMD