Виявлено конфлікт IP-адрес Windows

IP-адреса являє собою унікальний цифровий мітку, яка присвоюється кожному пристрою для належного функціонування в мережі. Помилка конфлікту IP адрес досить стара і відома тим, що з'являлася в локальній мережі. Але що робити, якщо вона з'являється, коли немає локальної мережі і є просте підключення до Інтернету? Помилка "Виявлено конфлікт IP-адрес Windows" повідомляє нам, що "В цій мережі вже є комп'ютер з таким же IP-адресою". Справа в тому, що якщо в мережі будуть два однакових IP адреси, то дана помилка очевидна. Її можна зустріти при підключенні до інтернету через WiFi, коли підключено багато пристроїв до роутера, але частіше вона з'являється при підключенні по кабелю Ethernet. Коли ми з'ясували в чому проблема, то нижче розберемо способи як її виправити.

Виявлено конфлікт IP-адрес Windows

1. Перезавантаження роутера

Якщо до роутера підключено багато пристроїв як телефон, ноутбук і ПК, то може статися конфлікт IP адрес, так як автоматичне призначення дало збій. У цій ситуації потрібно вимкнути роутер (модем), почекати 1 хвилину, і включити його назад. IP адреси прісвоются за новою кожному підключеному пристрою, що має вирішити проблему конфлікту IP-адрес.

вимкнути роутер

2. Видалення статичного IP

В разі встановлення статичну використання IP адреси, то може статися конфлікт з іншим пристроєм. Натисніть кнопок на клавіатурі Win + R і введіть ncpa.cpl , щоб відкрити мережеві адаптери. Натисніть правою кнопкою миші по мережного адаптера, через який здійснюєте підключення і яке видає помилку, і виберіть " Властивості ". У вкладці "Мережа", знайдіть і виділіть одним натисканням мишки " IP версії 4 (TCP / IPv4) ", після чого нижче натисніть на кнопку " Властивості ". У новому вікні встановіть значення за замовчуванням:

  1. Отримувати IP-адресу автоматично.
  2. Отримувати адресу DNS-серверів автоматично.

Встановіть галочку "Підтвердити параметри при виходьте" і натисніть OK. Перезавантажте ПК. Якщо не допомогло, то виконайте все те ж саме з IP версії 6 (TCP / IPv6).

Змінити IP адреса через мережеві адаптери

3. Відновити IP-адреса

Запустіть командний рядок від імені адміністратора і введіть три команди по черзі, після чого конфлікт IP-адрес повинен усунутися.

  1. netsh int ip reset c:\resetlog.txt
  2. ipconfig /release
  3. ipconfig /renew

NETSH INT IP RESET RESETLOG.TXT