Виправити помилку rtwlane.sys Синій Екран в Windows 10

Багато разів вже писав про різні помилки "синього екрану смерті", і ось один відвідувач сайту написав мені, що у нього з'являється помилка  rtwlane.sys. Це помилка файлу і потрапляє під категорію пов'язаних помилок DRIVER IRQL NOT LESS або EQUAL. Це вказує на те, що драйвер ядра спробував отримати доступ до пам'яті в процесі IRQL. До цього доступу пам'яті потрібні великі права і в підсумку виходить така проблема синього екрану. Основна проблема обертається навколо   Realtek PCI-E Wireless LAN PCI-E NIC  драйвера. Простими словами, у Вас є проблеми з бездротовою картою Realtek на ПК або ноубук. Ви також можете зіткнутися з деякими проблемами з підключенням до WiFi.

Помилка rtwlane.sys синього екрану

Якщо проблема виникла після оновлення драйвера Realtek, ви повинні відкинути драйвер в попередню робочу версію. Якщо ви ще не оновили його, вам слід оновити драйвер Realtek до його останньої версії. Ви повинні відвідати сайт виробника тут, завантажити і встановити останню версію. 

Натисніть кнопок Win + R і введіть devmgmt.msc , щоб відкрити диспетчер пристроїв. Далі знайдіть графу " Мережеві адаптери " і розгорніть список. У списку ви виявите  Realtek Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC на тисніть правою кнопкою миші і виберіть " Оновити драйвер " і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Realtek PCI-E Wireless LAN PCI-E NIC