Як змінити ім'я профілю мережі в Windows 10 / 8.1 / 7

При першому налаштуванні і підключенні до мережі, Windows зберігає цю інформацію у вигляді мережевого профілю і дає загальне ім'я, наприклад "Мережа", "Мережа 1". Це ім'я ви можете побачити, коли ви натискаєте значок мережі на панелі завдань або коли ви відкриваєте "Центр управління мережами і загальним доступом" в панелі управління. Хоча ім'я мережі за замовчуванням не є великою проблемою і ні на що не впливає, але якщо у вас кілька мережевих профілів це може бути корисно, щоб не заплутатися, та й пристойно виглядає. Якщо ви є користувачем Windows Home, то у вас не буде локальної політики безпеки, дивіться як змінити ім'я мережі нижче за допомогою реєстру.

Зміна імені профілю мережі метод локальної політики безпеки

Найпростіший спосіб змінити ім'я мережевого профілю в Windows - змінити параметри локальної політики безпеки. Локальна політика безпеки входить в редактор групової політики. На відміну від редактора групової політики, де ви можете налаштувати параметри для всіх комп'ютерів і користувачів у вашому домені, локальна політика безпеки використовується для установки і зміни налаштувань для вашого конкретного локального комп'ютера.

  • Натисніть Win + R і введіть  secpol.msc.

secpol.msc Win + R


  • 1. Перейдіть " Параметри безпеки "> " Політика диспетчера списку мереж ".
  • 2. Натисніть праворуч два рази на " Мережа ".
  • 3. Задайте будь-яке ім'я вашої мережі.

Примітка:  Не використовуйте спеціальні символи в імені.

Змінити ім'я мережі в Windows


От і все. Це миттєва зміна, і ви побачите нове ім'я, коли ви натискаєте значок мережі на панелі завдань.

ім'я мережі


Нове ім'я мережевого профілю також відбивається в Центрі мережі і загального доступу. Якщо ви не бачите змін, перезавантажте систему.

Ім'я мережі в панелі управління

Зміна імені профілю мережі методом реєстру

Будучи підгрупою редактора групової політики, у вас не буде доступу до локальної політики безпеки, якщо ви використовуєте версію Windows Home. З цього ми скористаємося редактором реєстру, щоб змінити ім'я мережі в Windows.

  • Натисніть кнопки Win + R і введіть regedit .

win + r


  • У редакторі реєстру перейдіть до наступного розташування:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ NetworkList \ Profiles

  • Розведіть розділ  Profiles і ви побачите ключ виду {38034ABF .... Якщо у вас там кілька таких ключів, то шукайте в якому саме знаходиться параметр DWORD з ім'ям  ProfileName . Натисніть на цей параметр двічі і змініть в поле "Значення" на найбільш підходяще для вас назву профілю мережі.

Перезавантажте комп'ютер і насолоджуйтеся свої зміненим ім'ям мережі. 

Змінити ім'я мережі через реєстр