Виправити помилку 0x800705b4 поновлення Windows 10

Оновлення для системи Windows 10 дуже важливі, так-як через них ми отримуємо оновлення безпеки, системи і драйверів. Іноді буває так, що при спробі оновити Windows 10 з'являється помилка 0x800705b4. Давайте розберемо, як виправити цю проблему.

1. Видалити вміст папки SoftwareDistribution

Відкрийте провідник і перейдіть по шляху C: \ Windows \ SoftwareDistribution. Видаліть всі вміст в самій папці SoftwareDistribution, яка зберігає тимчасові файли з оновлення.

видалити файли в папці SoftwareDistribution

2. Запускаємо усунення неполадок

Відкрийте "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок"> і запустіть "Центр оновлення Windows".

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

3. Перевірка системних файлів

Пошкоджені системні файли можуть бути причиною помилки 0x800705b4 при спробі оновити Windows 10. Відкрийте командний рядок від імені і виконайте нижче дві команди, які відновлять пошкоджені системні файли, якщо вони є:

  1. sfc /scannow
  2. DISM /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTOREHEALTH

Перевірка і відновлення файлів

4. Чистий завантаження

Сторонні служби, програми, анти-чіти для ігор, ігрові лаунчер і антивіруси можуть заважати системі Windows 10 виконати оновлення. З цієї причини потрібно буде зробити нове завантаження, яка запускається тільки з використанням мінімального набору драйверів, програм і служб запуску. Зверніться до цього посібника, як зробити нове завантаження.

5. Завантажити оновлення вручну

Якщо нічого не допомогло, то можна завантажити окремий патч KB ... з офіційного каталогу Microsoft і встановити його вручну. Якщо ви не розберетеся, є повний мануал, як завантажувати та встановлювати оновлення вручну з каталогу.