Як заблокувати сайт на комп'ютері

Існує безліч причин, щоб заблокувати доступ до певних веб-сайтів з браузера Chrome або Yandex. Напевно найголовніша - це приховати від дітей непотрібний контент, який легко можна знайти в просторах інтернету. Описаним нижче способом можна заблокувати такі сайти як Вконтакте (VK), Однокласники (ОК), Facebook або YouTube, від працівників в офісі, які днями гортають мемаси в соціальних мережах. Це допоможе і навпаки, працівникам розблокувати ці сайти, якщо злий бос їх заблокував.

Напевно деякі з вас вже стикалися з файлом hosts. Саме його ми і будемо редагувати і забороняти доступ до потрібних нам сайтів. Незважаючи на дуже простий файл, він відіграє важливу роль в управлінні зв'язку між комп'ютером та інтернетом. Ця стаття допоможе вам, як заблокувати певні сайти і заборонити до них доступ вбудованими можливостями на комп'ютері під керуванням Windows 10/7 / 8.1.

Як заблокувати сайт на комп'ютері з Windows 10/7 / 8.1

Крок 1 . Запустіть блокнот від імені адміністратора. Зробити це можна набравши в "Пошуку", близько кнопки пуску, слово "блокнот". Далі натиснути по ньому правою кнопкою миші і запустити від імені адміністратора. У блокноті натисніть у верхньому кутку на вкладку "Файл"> "Відкрити" і перейдіть по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc . Натисніть знизу "Все файли", щоб відобразити список усіх файлів з різними розширеннями і відкрийте файл hosts .

блокнот відкрити файл

Крок 2 . Нижче після решіток #, просто додайте сайти, які хочете заблокувати. Нижче на зображенні я провів межу, щоб ви знали, як виглядає за замовчуванням цей файл. Я заблокував Контакт, Однокласники, Авито, Фейсбук. Додавайте через кожну строчку новий url-адреса і дивіться, що деякі сайти йдуть з "www". Подивитися, як написана адреса, ви зможете просто відкрити сайт, який хочете заборонити, і в адресному рядку браузера подивитися url з "www" або без. Після того, як ви додали заборону на url-адреси, натисніть Файл і Зберегти . Таким чином можна заблокувати доступ до будь-яких сайтів на комп'ютері. Видаливши все рядки, які йдуть без решітці #, ви можете розблокувати сайти.

127.0.0.1 vk.com

127.0.0.1 ok.ru

127.0.0.1 www.facebook.com

127.0.0.1 www.youtube.com

127.0.0.1 yandex.ru

127.0.0.1 www.google.ru

блокувати сайти по домену