Taskeng.exe: Що це за процес з спливаючих вікном

Taskeng.exe  (Task Scheduler Engine) - системний файл в операційних системах Windows 10/8/7. Це не вірус, якщо він знаходиться в папці Systme32. Цей файл відповідає за відстеження завдань, встановлених для запуску в той час, яке було задано користувачем. Але багато зловмисників компрометують цей файл і використовують його ім'я для зараження вашого комп'ютера. Якщо він знаходиться в будь-якій іншій папці, це може бути шкідливе ПО, і вам потрібно його відсканувати. Якщо ви постійно отримуєте спливаюче вікно Taskeng.exe на своєму комп'ютері випадковим чином, то розглянемо кілька сценаріїв на які потрібно звернути увагу.

Можуть бути кілька сценаріїв:

  1. Якщо Taskeng.exe з'являється з чорним вікном, є ймовірність, що цей файл заражений.
  2. Якщо ви бачите повідомлення про помилку, подібне " Windows не можете знайти цей файл. Переконайтеся, що ви правильно набрали ім'я" , є ймовірність, що ваш комп'ютер заражений шкідливим ПЗ.
  3. Якщо у вашому спливаючому вікні є таке місце: C: \ Windows \ System32 або файл Taskeng.exe знаходиться в папці System32 , це оригінальний файл, який ви можете виправити.

вискакує Taskeng.exe

1. Сканування за допомогою антивірусу

Сканувати комп'ютер повністю, перш ніж перейти до інших рішень. Це важливо, тому що якщо ваш комп'ютер заражений, ви не можете усунути цю проблему, не використовуючи антивірусну програму. Я раджу скористатися саме антивірусними сканерами, так як вони не вимагають установки в систему і відмінно знаходять загрози.

2. Відключити синхронізацію каналів

Наберіть в пошуку пуску " Планувальник завдань " і запустіть його від імені адміністратора. Далі натисніть зліва правою кнопкою миші на " Бібліотека планувальника завдань " і в спливаются меню " Вид "> " Показати приховані завдання ". Тепер знайдіть праворуч в писку  User_Feed_Synchronization (Синхронізація фідів користувачів), якщо він є, і натисніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть " Відключити ".

відключити User_Feed_Synchronization

3. Відключити реєстрацію обробника фонової завдання

Це ще одна послуга, яку ви можете знайти в планувальнику завдань, яка також відповідає за спливаюче вікно Taskeng.exe. Відкрийте "Планувальник завдань" з правами адміністратора і розгорніть " Бібліотека планувальника завдань "> " Microsoft "> " Office ". З правого боку ви можете знайти ярлик під назвою  OfficeBackgroundTaskHandlerRegistration . Клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть " Відключити" .

відключити OfficeBackgroundTaskHandlerRegistration

4. Перевірка локального планувальника завдань

Якщо вам видає ім'я з вискакує помилкою, то можна подивитися в локальному планувальнику завдань, що за програми і відключити їх. Відкрийте " Планувальник завдань (Локальний) " в центрі списку розгорніть " Стан завдань " і знайдіть завдання, які можуть бути не видалені за останні 24 години. Якщо ви виявите, що завдання не працює послідовно, вимкніть її і подивіться, чи працює це.

стан завдання