Як дізнатися IP адресу роутера

Кожен раз ви налаштовуєте свій роутер при заміні його на новий або при отриманні від провайдера, то ви напевно захочете змінити деякі параметри. Засіб зміни налаштувань на роутері - це доступ до сторінки пристрою в локальній мережі. Зазвичай це робиться шляхом введення локального IP адреси в браузері і натисканням Enter. На жаль, немає "IP роутера за замовчуванням", які використовують всі роутери. Таким чином, якщо ви забудете або втратите IP адресу свого роуетра, це може бути дуже неприємно, якщо ви хочете змінити його настройки wifi і інші параметри. Таким чином в цьому керівництві розглянемо, як дізнатися IP адресу роутера для локального входу до налаштувань через браузер простими способами.

Як дізнатися IP роутера з керівництва або пристрою

По-перше, якщо у вас є керівництво по роутера, маршрутизатора, модему, перевірте його для згадки локального IP адреси для входу через браузер. Деякі роуетри мають інформаційну наклейку на самому пристрої з ім'ям SSID за замовчуванням і IP адресою. Якщо ви знайдете адресу, то ви можете використовувати його для доступу до налаштувань вашого роутера.

IP роутера

Дізнатися IP адреса роутера через команду IPConfig

Якщо ви читаєте далі цю статтю, то ви швидше за все не можете знайти керівництво або наклейку на роутері. Якщо це так, вам нема про що турбуватися! Існує безліч способів знайти інформацію без будь-якої документації. Якщо ви в даний час підключені до роутера, ви можете дізнатися IP адресу через командний рядок.

  • Натисніть кнопок Win + R і введіть cmd , натисніть OK або Enter.

win + r cmd командний рядок


Далі в командному рядку просто напишіть або скопіюйте команду:

  • IPCONFIG

Коли ви натиснете Enter, з'явиться багато інформації. Не турбуйтеся про те, щоб запам'ятати все це! Ви шукаєте IP роутера "Default Gateway" або по-російськи " Основний шлюз ", який буде вашим IP адресою вашого роутера. Це пов'язано з тим, що "шлюз" визначається як пристрій, який підключає ваш комп'ютер до мережі: в цьому випадку ваш роутер.

Як дізнатися IP адресу роутера за допомогою налаштувань адаптера

Також можна дізнатися IP роутера за допомогою налаштувань адаптера. По-перше, переконайтеся, що ви підключені до роутера.

  • Відкрийте Параметри> Мережа та Інтернет> Стан> праворуч виберіть " Налаштування параметрів адаптера ".
  • Клацніть 2 рази лівою кнопкою миші по тому мережного адаптера, через який підключений ваш роутер.
  • У вікні, що з'явилося про стан адаптера натисніть Відомості .

Інформація мережевого адаптера


У вікні знайдіть Шлюз за замовчуванням IPv4 , що і буде означати IP роутера.

Як дізнатися IP роутера

Дізнатися IP роутера через пошукову систему

Якщо ви знаєте модель свого роутера, модему, маршрутизатора, то ви можете пошукати в Інтернеті свій IP адреса. Як правило, всі роутери однієї і тієї ж моделі використовують один і той же локальний IP адреса. Щоб дізнатися IP адресу вашого роутера, просто введіть стільки інформації про нього, скільки можете, в пошукову систему google або yandex.

Як зайти в налаштування роутера з використанням IP адреси

Після того як дізналися IP роутера, доступ до маршрутизатора дуже простий. Відкрийте будь-який веб-браузер і введіть IP адресу в адресний рядок, як і на веб-сайті. Після входу в систему ви зможете редагувати настройки wifi і дані свого роутера через свою мережеву сторінку.