0x80240FFF - Помилка при оновленні Windows 10

Користувачі Windows 10 стикаються з помилкою 0x80240FFF при спробі оновити свою систему в центрі оновлень. Дуже багато обговорень з цього приводу на форумі Microsoft, і я зібрав популярні робочі рішення, щоб виправити помилку 0x80240FFF в Windows 10.

помилка 0x80240FFF

1. Відкласти оновлення

Помилка може бути пов'язана з підключенням до певного сервера Microsoft. Коли ми відкладаємо на деякий час самі поновлення, то при наступному підключенні буде використовуватися інший сервер Microsoft по оновленню. Але знайте, що це відкладе ваші оновлення, і вони з'являться через деякий час, яке ви задали. Другий плюс в цьому способі, що Microsoft знає про помилку 0x80240FFF і готує робоче рішення при з наступним оновленні. В цьому випадку потрібно почекати.

Натисніть " Параметри "> " Оновлення і безпеку "> " Центр оновлення Windows "> праворуч натисніть на " Додаткові параметри ". Далі вкажіть кількість днів, яке вам краще.

відкласти поновлення Windows 10за кілька днів

2. Скористайтеся інструментом Media Creation Tool

Якщо ви отримали помилку 0x80240FFF при оновленні Windows 10, то розумним буде скористатися інструментом від Microsoft з автоматичного оновлення. Просто завантажте утиліту  MediaCreationTool , запустіть її і виберіть " Оновити цей комп'ютер зараз ". (Друга за рахунком).

У Windows 10 Home немає функції відкладеного оновлення. Тому, якщо ви все ще використовуєте стару версію і стикаєтеся з цією проблемою, ви не зможете відкласти оновлення. Цей варіант по оновленню найоптимальніший для користувачів Windows 10 HOME, щоб виправити помилку 0x80240FFF.

MediaCreationTool1909

3. Засіб усунення неполадок

Помилку 0x80240FFF при оновленні можемо спробувати виправити вбудованим засобом для усунення несправностей. Для цього перейдіть в "Параметри"> "Оновлення і безпеку"> "Усунення неполадок"> справа " Центр оновлення Windows ".

Є спеціальна утиліта щодо усунення неполадок пов'язаних з оновленнями.

Пошук та усунення несправностей служби Windows Update 10

4. Скидання компонентів центру поновлення

Запустіть командний рядок від імені адміністратора їм введіть команди по черзі, натискаючи Enter після кожної, після чого перезавантажити ПК:

 • net stop wuauserv
 • net start wuauserv
 • net stop bits
 • net start bits
 • net stop cryptsvc
 • net start cryptsvc

перезапуск служб поновлення

5. Перевірка і відновлення системних файлів

Деякі системні файли можуть бути пошкоджені, тим самим не даючи вам оновитися і видавати помилку 0x80240FFF при оновленні Windows 10. Воспоьзуемся вбудованим засобами по відновленню системних файлів. Запустіть командую рядок від імені адміністратора і введіть команди по черзі, чекаючи закінчення процесу після кожної, після чого перезавантажте систему і перевірте поновлення:

 1. sfc /scannow
 2. dism /online /cleanup-image /restorehealth

Перевірка і відновлення файлів

6. Встановити патч поновлення вручну

У Microsoft є спеціальний сайт з окремими патчами по оновленню для Windowsa 10/7 / 8.1 і іншим продуктам.

 • Відкрийте "параметри"> "Система"> "Про систему"> з правого боку в самому низу запам'ятайте номер "Збірка ОС". У моєму випадку це 18363.476.
 • Далі відкрийте сайт Microsoft з історіями оновлень і знайдіть свою збірку. Вона повинна бути такою ж або вище .
 • Запам'ятайте номер KB, в моєму випадку це KB4524570 .

скачати KB по збірці ОС

Далі перейдіть в каталог оновлень Microsoft і введіть номер патча, в моєму випадку це KB4524570 . Вам видасть список оновлень, просто скачайте і встановіть. Наприклад у вас Windows 10 версії 1903 і розрядність 64-bit.

установка KB по номеру вручну

7. Виконання чистої завантаження

Деякі старі програми або несумісні служби від драйверів, можуть заважати нормальній роботі Windows 10. У цьому випадку логічним буде зробити виконання чистої завантаження. Вона дозволить вам завантажить систему, тільки з усіма службами і процесами від Microsoft, тим самим, виключаючи сторонні.

Натисніть Win + R і введіть msconfig . Далі виділіть пункт " Вибірковий запуск " і встановіть галочку на " Завантажувати системні служби ". Чи не закривайте вікно, дотримуйтесь нижче.

Налаштування чистої завантаження windows

Перейдіть у вкладку " Служби " і знизу встановіть галочку " Не додавати служби Microsoft ". Виділіть всі сторонні служби в списку і натисніть " Вимкнути всі ". Натисніть OK, і після перезавантаження ви завантажте систему в стан чистої завантаженні.

Вимкнути всі служби крім microsoft

Далі виконайте оновлення і перевірте чи з'являється помилка 0x80240FFF. Якщо все пройшло відмінно, то помилка в будь-якій програмі або драйвері. Може бути це сторонній антивірус . Ви повинні згадати, що ви встановили недавно, і коли ваша система працювала до цього добре.